Jak zarabiać w internecie?

Osoby szukające możliwości dorobienia bez podejmowania dodatkowej pracy etatowej nie powinny mieć większych kłopotów ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie opcji. Możliwości jest naprawdę wiele.

Dobrym pomysłem będzie zarobkowe pisanie tekstów. Działalność ta nie wymaga szczególnych umiejętności pisarskich, wystarczy, że umiesz poprawnie formułować zdania i robisz to szybko – bo żeby zarobić konkretną kwotę, tekstów trzeba napisać dość sporo. Nie musisz mieć własnej działalności gospodarczej ani na własną rękę szukać klientów i podpisywać z nimi kontraktów. Jest wiele stron internetowych, które – pobierając od Ciebie niewielką prowizję – dają Ci możliwość pisania tekstów do różnych zleceń, o dowolnej porze, wtedy, kiedy akurat dysponujesz wolnym czasem. Jeśli tego czasu nie masz zbyt wiele i jesteś osobą początkującą w branży, Twoim zadaniem będzie szybkie pisanie tak zwanych tekstów preclowych. Zajęcie wprawdzie mało ambitne, ale też niewymagające dużych nakładów pracy i nieszczególnie wymagające.

Jeśli prowadzisz bloga – warto zadbać, by był poczytny i chętnie odwiedzany – wtedy można zarabiać na reklamach, testach produktów czy promowaniu określonych,związanych z tematyką bloga, towarów.
Możesz sprzedawać w internecie swoje wyroby, jeśli wytwarzasz rękodzieło. Nie najgorszym sposobem będzie sprzedanie przez internetowe portale aukcyjne czy lokalne serwisy ogłoszeniowe rzeczy, które mamy w domu, a które są zbędne. Zapewne znajdzie się ktoś, komu się przydadzą i kto będzie skłonny za nie zapłacić.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Elena pisze:

    Ja jestem copywriterem i też zarabiam w internecie. Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy, przede wszystkim dlatego, że nie muszę wychodzić z domu do pracy i mam pełną swobodę godzinową.


    http://podkwadratem.pl/

  2. Piotr pisze:

    Najlepiej to się chyba zarabia na stronach internetowych. Kumpel robi strony i całkiem nieźle sobie żyje. Aż żałuję, że nie poszedłem na informatykę.


    http://bozarto.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *