Jak połączyć etat z prowadzeniem własnej firmy?

Wiele osób, które pracują na tak zwanym etacie marzy o założeniu własnego biznesu. Najczęściej jednak kończy się na tych marzeniach. Bowiem kiedy mamy na głowie kredyt hipoteczny na trzydzieści lat, do tego potrzebujemy co miesiąc określonej kwoty na podstawowe opłaty i życie, to okazuje się, że nie mamy możliwości żeby zrezygnować z comiesięcznej bezpiecznej pensji.

Mogłoby się więc wydawać, że w takim wypadku mamy do czynienia z dwoma typami osób. Pierwszy, najczęściej spotykany to właśnie ci, którzy pozostają w sferze marzeń o własnej firmie. A drudzy, to ci „szaleńcy”, którzy rezygnują z bezpiecznej posady, żeby spełnić swoje marzenia. Jednak to nie do końca prawidłowy podział. Otóż są jeszcze takie osoby, które decydują się na połączenie bezpiecznego etatu, z prowadzeniem własnego biznesu. Czy taki dwukierunkowy zarobek jest w ogóle możliwy? Osoby, które w ten sposób działają twierdzą, że jak najbardziej. Oczywiście nie mówią w tym wypadku o otwarciu własnej fabryki maszyn, ale raczej o biznesie, który można wykonywać wieczorami, czy po godzinach. Pomysłów jest wiele,w sumie prawie każdy pomysł na biznes da się w ten sposób zorganizować, żeby można było go połączyć z etatem w nie swojej firmie. Technologia skraca tak bardzo czas komunikacji, dystrybucji, obsługi, produkcji, wysyłek i wielu innych spraw, że coś co kiedyś zajęłoby kilka godzin, dziś zajmuje kilka minut. Popularne są biznesy internetowe, które początkowo nie dają wielu zysków, ale mogą rozwinąć dochód do zadowalającego nas poziomu. Warto pomyśleć w tym kierunku.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Danka napisał(a):

    Wszystko można zrobić jeśli tylko się chce. Ja mam w planie połączyć pracę na etacie jako prawnik z własną działalnością w zakresie marketingu. Mam nadzieję, że mi się uda.


    http://optolibre.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *