Kategoria

Inwestycje

Home » Inwestycje

13 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Oznakowanie poziome parkingu – jak prawidłowo je wykonać?

Czy wiecie, w jakim miejscu dochodzi do bardzo dużej liczby kolizji? Otóż takim miejscami obfitującymi w stłuczki są parkingi podziemne. Przyczyn tego jest kilka – między innymi duże natężenie ruchu, ograniczona widoczność, a także dezorientacja uczestników ru... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Pasteryzowanie na zimno, czyli technologie HPP

Sposób odżywiania się społeczeństwa uległ w ostatnich latach znacznym zmianom. Konsumenci są coraz bardziej świadomi, ale i jednocześnie coraz bardziej wymagający. Zwracają uwagę na to, co jedzą i dbają o to, by produkty były zdrowe i dobrze wpływały na ich zd... Czytaj dalej »

druk fleksograficzny
Dodać zakładkę?Usunąć?

Druk fleksograficzny – filar efektywnego brandingu

Branding to budowanie świadomości marki oraz kreowanie pożądanego wizerunku. Takie działania dla każdej firmy są niezwykle istotne – dzięki nim zwiększa się rozpoznawalność jej produktów, a tym samym sprzedaż artykułów. Warto pamiętać o tym podczas projektowan... Czytaj dalej »

inwestycje w nieruchomości, fliiping, flip, house flipping
Dodać zakładkę?Usunąć?

Flipping – dodatkowy zarobek czy sposób na życie?

Flipping przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych i chociaż nadal inwestycje w rynek nieruchomości w Polsce jest niszą, to flipping powoli zyskuje na popularności. Nic dziwnego – na jednym flipie można zarobić nawet 50 tysięcy złotych, a flipów w ciągu roku... Czytaj dalej »