Książki z dreszczykiem - co polecicie?

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Czerwona23

Książki z dreszczykiem - co polecicie?

Post autor: Czerwona23 »

Książki z dreszczykiem - co polecicie? Najchętniej z jakichś nowych wydań, poczytałabym coś czego jeszcze nie znam, żeby może odkryć jakichś nowych zagranicnzych autorów, albo polskich?
Nie musi być to typowo kryminał ani thriller ale też coś pośrodku?
W księgarniach wypatrzyłam trzy książki z nowości

Obrazek - to jest coś co mi wygląda na ciekawe sensacyjnie, krymi, Pan Strach Alex Sand Obrazek - tu Czornyj, ale jego jeszcze nic nie czytałam, faktycznie taki dobry? Obrazek - i klimat wojenny na koniec?

I w sumie nie wiem którą, bo sugeruje się tylko opisem i okładką.
Może doradzicie coś?
Ukulele

Re: Książki z dreszczykiem - co polecicie?

Post autor: Ukulele »

Wojennej tematyki nie lubię, zdecydowanie w tych chorych czasach w jakich żyjemy jest dla mnie za ciężka, bo może zbyt bliska, stresująca, i bardzo realistyczna. Wolę thrillery, ale z takich co wiem, ze mogło się to nigdy zdarzyć, książki kryminalne też bo lubię rozwiazywanie zagadek wiec te dwie wyżej co podajesz to może i nawet sobie obadam i przeczytam, ale wojenne odpadają.
Mi wystarczy że ogladam wiadomości i mam takie nerwy i ciśnienie że daj spokój.
Wole sobie nie dokładać kolejnych emocji które rozwalaja w środku
Awatar użytkownika
Ladrian
Posty: 77
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:11

Re: Książki z dreszczykiem - co polecicie?

Post autor: Ladrian »

Harda i Królowa Cherezińskiej
Ken Follett cykl Stulecie i cykl Filary ziemi
Maurice Druon cykl Królowie przeklęci

Jeśli szukasz zresztą ciekawych rekomendacji, polecam zajrzeć sobie na stronę https://ksiazkipanazenona.pl Możesz poczytać sobie tutaj o tym jakie ksiązki warto jest przeczytać ( jest tam wiele recenzji nowości).
ODPOWIEDZ