Prawo rodzinne

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Marysia89
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:18

Prawo rodzinne

Post autor: Marysia89 »

Cześć,

Możecie polecić jakiegoś dobrego prawnika z Opola?
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:13

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Alicja88 »

Hej,

Ja moge polecic Ci Kancearie Hilrowicz z Opola (tutaj ich strona https://kancelariahilarowicz.pl/uslugi/prawo-rodzinne). Prowadzili moja sprawe rozwodowa okolo rok temu i udalo nam sie wszystko fajnie zalatwic. Kontakt tez jest swietny, widac, ze sa to profesjonalisci!
Awatar użytkownika
Matoniak
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:34

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Matoniak »

Ale o co dokładnie chodzi ? z czym jest problem ? Ja powiem szczerze, że tak z Opola nie jestem lecz z Warszawy. Także no mógłbym napisać coś więcej o kancelarii https://jrkancelaria.pl Ale Opole od Warszawy trochę dzieli ;) Jest to tez kancelaria która własnie zajmuje się prawem rodzinnym.
Awatar użytkownika
Marinella
Posty: 19
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:44

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Marinella »

W Warszawie jest bardzo dobry adwokat pani mecenas Magdalena Grzeskowiak. Wspanialy i bardzo dobry adwokat. Pomogla mi przy rozwodzie oraz odzyskac swoją należną część majatku gdzie mąż nie chciał się podzielić.

uchwyt do telewizora regulowany
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Prawo rodzinne

Post autor: fanlechbiznes »

Jeśli chodzi o prawo rodzinne to w pewnych jego zakresach może pomóc mecenas Mariusz Olężałek. Rozwody czy sprawowanie opieki nad dziećmi to zakres w którym można liczyć na jego wsparcie i reprezentowanie. Mecenas, specjalizuje się również w sprawach karnych, które wymagają często działania o dziwnych porach. Do kancelarii można dzwonić o każdej porze dnia i nocy.
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Prawo rodzinne

Post autor: terdan »

Kiedy podjęliśmy z żoną decyzję o rozwodzie to też postanowiłem skorzystać z pomocy adwokata. Nie żebym się przed czymś uchylał, ale czułem się pewniej i mogłem liczyć na fachową pomoc. U mnie sprawdziła się kancelaria Sobczak Maciejewska w Łodzi. Do spraw podchodzą z zaangażowaniem, doświadczeniem popartym dużą wiedzą. 100 % profesjonalizmu.
Dzióbeczka

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Dzióbeczka »

fanlechbiznes pisze: ↑13 sty 2020, 22:16 Jeśli chodzi o prawo rodzinne to w pewnych jego zakresach może pomóc mecenas Mariusz Olężałek. Rozwody czy sprawowanie opieki nad dziećmi to zakres w którym można liczyć na jego wsparcie i reprezentowanie. Mecenas, specjalizuje się również w sprawach karnych, które wymagają często działania o dziwnych porach. Do kancelarii można dzwonić o każdej porze dnia i nocy.
A mnie pomógł i w takiej sprawie rozwodowej, ale tez i w momencie kiedy mnie zatrzymano. Generalnie niby cos tam na mnie mieli - niesłusznie pczywiście, ale na szczęscie pojawił sie pan mecenas osobiście, a nie że np aplikantów wysyła.
Gingęr

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Gingęr »

Dzióbeczka pisze: ↑30 lis 2020, 15:46
fanlechbiznes pisze: ↑13 sty 2020, 22:16 Jeśli chodzi o prawo rodzinne to w pewnych jego zakresach może pomóc mecenas Mariusz Olężałek. Rozwody czy sprawowanie opieki nad dziećmi to zakres w którym można liczyć na jego wsparcie i reprezentowanie. Mecenas, specjalizuje się również w sprawach karnych, które wymagają często działania o dziwnych porach. Do kancelarii można dzwonić o każdej porze dnia i nocy.
A mnie pomógł i w takiej sprawie rozwodowej, ale tez i w momencie kiedy mnie zatrzymano. Generalnie niby cos tam na mnie mieli - niesłusznie pczywiście, ale na szczęscie pojawił sie pan mecenas osobiście, a nie że np aplikantów wysyła.
I to jest ogromny plus własnie pana mecenasa. I w ogóle jego kancelarii. Ponieważ zajmuje sie również prawem skarbowym.

lebara holandia internet
Awatar użytkownika
pralina
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:53

Re: Prawo rodzinne

Post autor: pralina »

Najlepszym prawnikiem od prawa rodzinnego z jakim miałam kontakt jest Adwokat Łukasz Węgłowski, prowadził moją sprawę rozwodową os a do z a po rozwodzie pomagał przy podziale majątku i walczył o wysokie alimenty, mogę powiedzieć że jest bardzo konkretny i skuteczny
kłosek

Re: Prawo rodzinne

Post autor: kłosek »

W Trójmieście chyba mec. Cejrowski ma najwięcej zadowolonych klientów jeśli mowa o sprawach rodzinnych (rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi czy podział majątku). Warto podpytać chociaż o jego pogląd na daną sprawę i doradzić się, oczywiście najlepiej by Was reprezentował
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Prawo rodzinne

Post autor: kapuc »

Wszystko zależy w jakim zakresie (z jakiej dziedziny prawa) szukasz specjalisty. Od prawa karnego, polecam z własnego doświadczenia usługi Adwokat Wiktoria Domaradzka To doświadczona specjalistka, która przyjmuje sprawy z całej Polski. Ma duże doświadczenie, wysokie standardy obsługi. Możesz liczyć na kompleksową pomoc, pełne wsparcie, a także na dyskrecję.
Kazik

Re: Prawo rodzinne

Post autor: Kazik »

Sprawy rodzinne to konik Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Polecam skontaktować się z nimi, jeśli chcecie mieć pewność, że wasza sprawa zostanie rozwiązana solidnie, szybko i (w większości przypadków) na waszą korzyść ;) Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.
ODPOWIEDZ