Pozycjonowanie

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
keli43
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:43

Pozycjonowanie

Post autor: keli43 »

Witam. Startuję z nowym biznesem - szyję akcesoria dla dzieci na zamówienie. Wcześniej prowadziłam tylko skromnego bloga, teraz zamówiłam profesjonalną stronę www. Firma, która robiła mi stronę, zaproponowała też jej pozycjonowanie. Powiedziałam, że przemyślę temat, ale głupio mi było się przyznać, że po prostu nie wiem co to jest. Czy ktoś może mi przybliżyć temat i tak na chłopski rozum wyjaśnić o co chodzi z tym pozycjonowaniem?
Awatar użytkownika
Nikka88
Posty: 106
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:45

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Nikka88 »

Pozycjonowanie stron to bardzo dobry pomysł na wypromowanie firmy. Jeśli się na tym znasz to śmiało możesz zacząć działać w tym kierunku. Natomiast jeśli nie masz pojęcia o pozycjonowaniu to radzę ci skorzystać z pomocy osób które wiedzą na czym to dokładnie polega i pomogą Ci w tym. Najlepiej skorzystaj z pomocy firmy ktora profesjonalnie zajmuje się takimi rzeczami .
Awatar użytkownika
katpio123
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2019, 9:36

Re: Pozycjonowanie

Post autor: katpio123 »

też na Twoim miejscu poszukała bym jakiejś godnej zaufania firmy która się tym zajmuje. Wydaję mi się, że to wcale nie jest takie proste bo inaczej każdy by to robił we własnym zakresie. Moją stroną zajmują się profesjonaliści i mam chociaż gwarancję, że na najważniejsze frazy w mojej branży zawsze będę w top 10 :)
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2019, 13:47

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Karolina »

Pozycjonowanie stron internetowych to nic innego jak wszelkie działania mające na celu zwiększenie widoczności strony w wyszukiwaniach. Dzięki zabiegom pozycjonowania Twoja strona może być bardziej rozpoznawalna.
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Pozycjonowanie

Post autor: roben »

Profesjonalna i rzetelna firma powinna Ci dokładnie wytłumaczyć, co to jest pozycjonowanie. Proponuję Ci, abyś zgłosiła się do agencji marketingowej Nakatomi, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Ich działania reklamowe są wyjątkowo skuteczne i efektywne. Nie bez przyczyny mają tak dużą liczbę klientów na całym świecie. To po prostu profesjonaliści w swojej branży.

wyłącznik główny 160a
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2019, 22:28

Re: Pozycjonowanie

Post autor: maciek »

Polecam firmę Funkymedia.pl, mam o nich dobrą opinię. Pozycjonują dla mnie 10 fraz i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Re: Pozycjonowanie

Post autor: PrittyWomen »

Pozycjonowanie jest ważne, ale na początek trzeba zadbać o dobra stronę internetową by było co pozycjonować. Najpierw należy zgłosić się do takiej firmy jak ta http://codebear.pl/ , by stworzyła dla nas dobra stronę internetową. Póżniej mysl o konkretnym pozycjonowaniu.
Awatar użytkownika
Steffi
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2019, 6:03

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Steffi »

Jakby nie patrzeć, pozycjonowanie jest nadal jedną z najbardziej popularnych form promocji w sieci. W końcu to od wysokiej pozycji w wyszukiwarce zależy ilość odwiedzających daną stronę. Dlatego też chcąc zaistnieć, bez wątpienia warto postawić na usługi takiej agencji interaktywnej jak https://www.kobosystem.pl/uslugi/pozycjonowanie/ . W tym przypadku bowiem wszelkie działania opierają się na przemyślanej strategii, poprzedzonej audytem, co bez wątpienia przyniesie bardzo wymierne efekty:)
Awatar użytkownika
otamendi
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:56

Re: Pozycjonowanie

Post autor: otamendi »

Uwielbiam tak rozbudowane tematy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Każdy ma taki moment, od którego wszystko się zaczyna. Życie ma sens albo przynajmniej kierunek dopiero wtedy, gdy się ten moment rozpozna i zrozumie.
Awatar użytkownika
katarzyna00§
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:33

Re: Pozycjonowanie

Post autor: katarzyna00§ »

A słyszeliście o firmie https://foxstrategy.pl/pozycjonowanie-s ... ie-google/ ? Poszukuje firmy która wypromuje mi firmę za granicą. Interesuje mnie rynek Niemiecki i Angielski . Rzetelność i skrupulatność, to coś, co musi cechować firmę, z którą nawiążę współpracę :!: :!: :!:

bio silica ulotka
Awatar użytkownika
AlicjaM
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2019, 14:39
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozycjonowanie

Post autor: AlicjaM »

Pozycjonowanie to bardzo dobra metoda wypromowania własnej strony czy sklepu. W zasadzie bez dobrego pozycjonowania nie możemy wybić się w wyszukiwaniach google, a przy tym tracimy masę potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 117
Rejestracja: 04 cze 2019, 12:53

Re: Pozycjonowanie

Post autor: MartinBic »

Od siebie polece firme do pozycjonowania stron w krakowie https://linkjuice.pl
Awatar użytkownika
MicSku
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2019, 7:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pozycjonowanie

Post autor: MicSku »

Powoli pozycjonowanie jako takie przestaje się opłacać ze względu na zmiany jakie wprowadza Google. Warto inwestować ale wyniki są znacznie gorsze niż dawniej.
  • Zwiększenie sprzedaży
  • Obniżenie wydatków na marketing
  • Zarządzanie kryzysowe
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Pozycjonowanie

Post autor: rudolf »

Ogólnie o pozycjonowaniu można pisać bardzo dużo, ale moim zdaniem dość istotną kwestią jest to, aby te działania były robione dobrze. Fajnie o pozycjonowaniu stron napisano w https://liveinmarketing.pl/na-czym-pole ... jonowanie/ i jestem przekonany, że jak najbardziej warto jest czytać takie artykuły.
Gór

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Gór »

Mój mąż korzystał z firmy Quality Factor https://quality-factor.pl/ korzystał z usług Media społecznościowe,Copywriting strony www i inne…Ogólnie zajęli się pozycjonowaniem stron i jest zadowolony. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usług to warto zgłosić się do nich. Przeprowadzą audyt Twojego serwisu internetowego oraz aktualnych Twoich działań w internecie zweryfikują ewentualne błędy na stronie i dopasują zestaw usług który będzie dopasowany do twoich potrzeb.Co najważniejsze działają na terenie całej Polski
Oluś23

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Oluś23 »

keli43 pisze: ↑17 gru 2018, 14:22 Witam. Startuję z nowym biznesem - szyję akcesoria dla dzieci na zamówienie. Wcześniej prowadziłam tylko skromnego bloga, teraz zamówiłam profesjonalną stronę www. Firma, która robiła mi stronę, zaproponowała też jej pozycjonowanie. Powiedziałam, że przemyślę temat, ale głupio mi było się przyznać, że po prostu nie wiem co to jest. Czy ktoś może mi przybliżyć temat i tak na chłopski rozum wyjaśnić o co chodzi z tym pozycjonowaniem?
Pozycjonowanie to istotna sprawa jeżeli prowadzi się firmę. Trzeba jednak zadbać o to, aby wykonywała to dobra firma. Warto zerknąć tutaj https://www.seodivision.org/. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to są to profesjonaliści.
adżela

Re: Pozycjonowanie

Post autor: adżela »

Dziś sporo osób się pozycjonuje, to jeden z poważniejszych sposobów na realizację kampanii reklamowych. Wydaje mi się jednak, że nadal bardzo mało o tym wiemy, w końcu nie jest łatwo otworzyć przed sobą całą tę wiedzę i internet. Dlatego może najpierw nauczycie się efektownej pracy zdalnej? Tu https://awesometn.com/jak-byc-efektywny ... y-zdalnej/ mamy o tym sporo info.
Jołanta W

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Jołanta W »

Pan zadał proste pytanie a widzę że boty nie potrafią na nie odpowiedzieć. :D Pozycjonowanie czyli SEO to forma marketingu, która polega na tym, że teksty na stronę pisze się w taki sposób żeby po wyszukaniu jakiejś frazy np. w Google nasza strona wyskoczyła na samej górze przeglądarki.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Pozycjonowanie

Post autor: rudolf »

Akurat samo pozycjonowanie moim zdaniem jest niezwykle skuteczne jeśli oczywiście wszystkie działania przeprowadzane są właściwie. Także bardzo istotną kwestią jest przeprowadzenie audytu SEO. Bardzo ciekawie w artykule https://www.meetingplanner.pl/news/bran ... t-seo.html opisano również jaki jest koszt takiego audytu.
Waldziu69

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Waldziu69 »

keli43 pisze: ↑17 gru 2018, 14:22 Witam. Startuję z nowym biznesem - szyję akcesoria dla dzieci na zamówienie. Wcześniej prowadziłam tylko skromnego bloga, teraz zamówiłam profesjonalną stronę www. Firma, która robiła mi stronę, zaproponowała też jej pozycjonowanie. Powiedziałam, że przemyślę temat, ale głupio mi było się przyznać, że po prostu nie wiem co to jest. Czy ktoś może mi przybliżyć temat i tak na chłopski rozum wyjaśnić o co chodzi z tym pozycjonowaniem?
Pozycjonowanie stron www to jeden z najlepszych sposobów na długofalową promocję swojej marki w internecie. Jest to szczególnie istotna sprawa jeżeli prowadzi się firmę i pragnie się ją rozwijać. W pozycjonowaniu zawiera się między innymi audyt serwisu internetowego, jego optymalizacja, linkowanie, tworzenie wartościowych treści, które opisują oferowane usługi. Tylko najlepsze firmy wiedzą jak pozycjonować w Google.
ODPOWIEDZ