Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Jak tworzyć strategię reklamową? W jaki sposób zbudować pozycję marki w Internecie? Podpowiadamy, jak zadbać o marketing Twojego biznesu.
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: betson »

Czy ktoś z Was w tym siedzi? Jak działacie? Współpracujecie z wieloma firmami czy tylko z jedną?
Załóżmy, że mam zainteresowanych ofertą z różnych części Polski. Czy szukać partnerów w różnych częściach kraju?
Czy jednak jedna duża marka na cały kraj? Chcę dać ludziom sensowną propozycję i godziwie na tym zarobić.
Jak do tego podejść?
perpuć

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: perpuć »

W zasadzie wszystko na ten temat macie pokazane tutaj - https://ecopartner.co/partner
Ten model jest bardzo sensowny, bo otrzymujesz dostęp do wielu dostawców w całej Polski - sprawdzonych marek.
Umowa jedna, ale do dyspozycji wiele firm, więc nie jest tak, że wciskasz coś klientowi na siłę.
Możesz po prostu dopasować ofertę konkretnie do jego oczekiwań.
koriś0595

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: koriś0595 »

Panele fotowoltaiczne są dziś bardzo popularne i moim zdaniem jak najbardziej warto jest korzystać właśnie z takich rozwiązań. Tym bardziej, że teraz można liczyć także na dofinansowania. U mnie instalację fotowoltaiczną zakładała firma https://eeef.pl/ i jestem z ich pracy jak najbardziej zadowolony.
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: betson »

perpuć pisze: ↑16 kwie 2021, 10:53 W zasadzie wszystko na ten temat macie pokazane tutaj - https://ecopartner.co/partner
Ten model jest bardzo sensowny, bo otrzymujesz dostęp do wielu dostawców w całej Polski - sprawdzonych marek.
Umowa jedna, ale do dyspozycji wiele firm, więc nie jest tak, że wciskasz coś klientowi na siłę.
Możesz po prostu dopasować ofertę konkretnie do jego oczekiwań.
Podoba mi się ten model, dużo znanych marek tak widzę, ale czy faktycznie działasz z wieloma markami? Te wyniki, które tam podają są realne?
perpuć

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: perpuć »

Bo ten model faktycznie ma sens i nie ma bardzo się nad czym zastanawiać. U mnie też pierwszy plan był taki, żeby podjąć kilka umów i dobierać firmę w zależności od tego, jakie będę mieć możliwości w przypadku danego klienta. Ale jednak ten model jest zdecydowanie lepszy - przynajmniej na ten moment tak to widzę.
Bączyk

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: Bączyk »

perpuć pisze: ↑20 kwie 2021, 10:52 Bo ten model faktycznie ma sens i nie ma bardzo się nad czym zastanawiać. U mnie też pierwszy plan był taki, żeby podjąć kilka umów i dobierać firmę w zależności od tego, jakie będę mieć możliwości w przypadku danego klienta. Ale jednak ten model jest zdecydowanie lepszy - przynajmniej na ten moment tak to widzę.
Wiesz, współpraca z jedna firmą to też mniej problemów w przyszłosci. My współpracujemy z JBGPV. Fajne warunki fajne produkty. I najciekawsze w tym jest to, że to produkt polski, a nie żaden import z chin. sami mają w kraju fabrykę paneli.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: Szefowa »

A skoro już kowa o fotowoltaice, to czy słyszeliście może o takiej firmie jak respect energy? Wykorzystuje ona właśnie fotowoltaikę, aby móc dostarczać swoim klientom energię tylko i wyłącznie z odnawialnych źródeł. Op®ócz tego firma ta korzysta również z elektrowni wodnych, wiatrowych i biogazowych. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia wcześniej>
Zagór

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Post autor: Zagór »

Zainteresuj się falownikami marki FoxESS mają super sprzęt w korzystnej cenie. Spokojnie na poziomie Huawei jak nie lepszym. Dla instalatorów mają dodatkowo różne pakiety. Pełne wsparcie techniczne na wysokim poziomie i duża dostępność sprzętu, z którą jest problem w przypadku innych marek.
ODPOWIEDZ