Logo i znaki firmowe

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Laura60
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:03

Logo i znaki firmowe

Post autor: Laura60 »

Hej, poszukuję kogoś, kto zna się na projektowaniu znaków firmowych. Ktoś z was mógłby polecić mi jakiegoś specjalistę z Częstochowy? Nie muszę chyba dodawać, że zależy mi na przestrzeganiu terminów :)
Awatar użytkownika
Halszka-83
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 13:56

Re: Logo i znaki firmowe

Post autor: Halszka-83 »

Możesz w tej kwestii liczyć na agencję strony-internetowe.perspektiw.pl. Wykonują też foldery i ulotki reklamowe, banery i wiele więcej. Moim zdaniem są super profesjonalni i bez problemu można się z nimi dogadać.
Awatar użytkownika
danara
Posty: 79
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:04

Re: Logo i znaki firmowe

Post autor: danara »

To jest jakby podstawa, jeśli chodzi o rozpoznawalność marki, dlatego jeśli możecie, to po prostu zdecydujecie się na to, żeby te elementy wykonać jak najlepiej. Robicie to także dla siebie, bo tutaj chodzi też o późniejszą promocję. Miejsca takie jak Exposite bazują na tym logo i elementach wizerunkowych.
Łukasz44

Re: Logo i znaki firmowe

Post autor: Łukasz44 »

Logo, ekspozytory, banery jest bardzo ważne, ale też marketing internetowy. Z pomocą przyjdzie Ci agencja marketingowa Nakatomi, która wspaniale wypromuje Twoją markę w sieci.

danara pisze: ↑28 sie 2020, 4:59 To jest jakby podstawa, jeśli chodzi o rozpoznawalność marki, dlatego jeśli możecie, to po prostu zdecydujecie się na to, żeby te elementy wykonać jak najlepiej. Robicie to także dla siebie, bo tutaj chodzi też o późniejszą promocję. Miejsca takie jak Exposite bazują na tym logo i elementach wizerunkowych.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Logo i znaki firmowe

Post autor: mmka992 »

Logo to jest naprawdę bardzo ważna rzecz dla każdej firmy. Warto stworzyć sobie własne logo

___
firany
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 48
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:06

Re: Logo i znaki firmowe

Post autor: deborah »

Laura60 pisze: ↑07 sie 2020, 14:38 Hej, poszukuję kogoś, kto zna się na projektowaniu znaków firmowych. Ktoś z was mógłby polecić mi jakiegoś specjalistę z Częstochowy? Nie muszę chyba dodawać, że zależy mi na przestrzeganiu terminów :)
Ja współpracuję z agencją Heronart.pl i jestem mega zadowolona. Oferują projektowanie logotypów przez profesjonalistów. Mogę ich polecić z czystym sumieniem :)
ODPOWIEDZ