Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Porady prawne, ZUS, podatki, przepisy, kodeks pracy.
UPADŁA

Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: UPADŁA »

Cześć. Czy wiecie, jak mogę przeprowadzić upadłość konsumencką? Jakie są przepisy w tym zakresie? Wstyd się przyznać, ale kiedy moja firma była na chodzie, w sumie całkiem dobrze nam szło, to zapożyczyłam się całkiem mocno. Potem spadek i na koniec okazało się, że nie mam nic... Co mam zrobić, jak się ratować?
rómcajs92

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: rómcajs92 »

Cześć, jeżeli chodzi o ogłoszenie upadłości konsumenckiej to od marca tego roku jest łatwiej, bo można się o nią ubiegać nawet jeżeli do problemów finansowych doszło z powodu "rażących zaniedbań". Prawda jest jednak taka, że już samo wypełnienie wniosku wymaga dużej wiedzy na temat tego, co można wpisywać, jak wpisywać i tak dalej... żle wypełniany wniosek będzie cofany i cały proces się wydłuży. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Wiele kancelarii specjalizuje się w upadłości konsumenckiej, ja znam kancelarię fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/, która pomogła przejść proces upadłości mojemu znajomemu. Najlepiej umów się na konsultację, tam zostanie przeanalizowana Twoja sytuacja i ustalone jakie jest najlepsze wyjście. Życzę powodzenia!
żanett

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: żanett »

Rumcajs ma rację. Ta kancelaria bardzo dużo robi dla swoich klientów, oczywiście zawsze działając w literze prawa. Doskonale opisałeś dokładnie to, co może się zadziać z tymi wnioskami. Jak ktoś jest uparty, to byle powód wystarczy, żeby to wrócić. Wiem po sobie.
torumkaś

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: torumkaś »

Żanett, nie martw się, wielu "urzędasów" tak działa. Upadła, nie martw się, wyjdziesz na prostą. Jeśli nie dziś, nie jutro, to za miesiąc, rok. Wiem, że chcesz mieć spokój już dziś, ale to prawda, że lepiej się nie spieszyć. A co do fenixa, to to są dobrzy ludzie. Może nie jest łatwo, ale na pewno z tego wyjdziesz.
UPADŁA

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: UPADŁA »

Jejku, jak ja się ciesze, że tyle osób się do mnie odezwało, to wiele dla mnie znaczy. Fakt jest taki, że rómcajsie, wlałeś we mnie nadzieję. Zastanawiam się tylko , czy to wszystko naprawdę jest dla mnie ratunkiem. Może uda mi się to jakoś pozałatwiać, dam Wam znać, czy coś zdziałałam. Wielkie dzięki!
hubert-ć

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: hubert-ć »

witam, przeglądam wątek i zastanawiam się, jak wygląda sytuacja? czy udałaś się do kancelarii Fenix? bo ja także zastanawiam się nad wyborem kancelarii. Jestem z Warszawy, wiele miejsc się ogłasza. O fenixie przeczytałem dużo dobrego, myślę że udam się na wstępną konsultację, zobaczę, co powiedzą. Chciałbym aby ktoś doradził mi, czy upadłość konsumencka to odpowiednie rozwiązanie w moim przypadku

antywirus do tabletu z androidem
upadłośc4

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: upadłośc4 »

Jeżeli masz swoją firmę i masz kłopoty finansowe to mogę polecić bardzo profesjonalna firmę Upadłość przedsiębiorcy Pomoże on ci w prawnych aspektach prowadzenia działalności a dodoatkowo może cię zeprezentować na Sali sądowej. Nowa upadłość konsumencka jest szansą na jak największe oddłużenie firmy, ja skorzystalem z ich usług i jestem zadowolony.
jurkośka1939

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: jurkośka1939 »

rómcajs92 pisze: ↑11 gru 2020, 16:02 Cześć, jeżeli chodzi o ogłoszenie upadłości konsumenckiej to od marca tego roku jest łatwiej, bo można się o nią ubiegać nawet jeżeli do problemów finansowych doszło z powodu "rażących zaniedbań". Prawda jest jednak taka, że już samo wypełnienie wniosku wymaga dużej wiedzy na temat tego, co można wpisywać, jak wpisywać i tak dalej... żle wypełniany wniosek będzie cofany i cały proces się wydłuży. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Wiele kancelarii specjalizuje się w upadłości konsumenckiej, ja znam kancelarię fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/, która pomogła przejść proces upadłości mojemu znajomemu. Najlepiej umów się na konsultację, tam zostanie przeanalizowana Twoja sytuacja i ustalone jakie jest najlepsze wyjście. Życzę powodzenia!
Super, własnie szukałam takich informacji. Dzięki :)
-
tabletki wczesnoporonne
Miłosz5

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: Miłosz5 »

Z informacji jakie kojarzyłem do osoba z mojej firmy, korzystała z pomocy - https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/ Z tego co pamiętam, kontakt i cały proces upadłości okazał sie jedyna deską ratunku, bo sumy sięgały już dużych rat.. Wiec jak ktoś szuka pomocy warto sie odezwać
Małysz

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: Małysz »

Nie zawsze musisz przeprowadzać upadłość konsumencką. Są sytuacje kiedy jest możliwość skutecznej pomocy prawnej w oddłużaniu oraz antywidykacji. Takie sprawy prowadzi kancelaria https://www.eurolege.pl/, która działa na rynku już ponad 8 lat. Posiadają bardzo dużo skuteczność, bo aż 87% spraw które prowadzą, uzyskują całkowite oddłużenie!
Piła

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: Piła »

W tych sprawach najlepiej zgłosić się do jakiegoś specjalisty, który przeprowadzi cię przez cały proces od samego początku. Od siebie mogę polecić kancelarię Bugaj - upadłość konsumencka jelenia góra. Mojemu znajomemu pomogli w takiej samej sprawie. Mówił, że jest bardzo zadowolony z ich usług.
Jarosław

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: Jarosław »

rómcajs92 pisze: ↑11 gru 2020, 16:02 Cześć, jeżeli chodzi o ogłoszenie upadłości konsumenckiej to od marca tego roku jest łatwiej, bo można się o nią ubiegać nawet jeżeli do problemów finansowych doszło z powodu "rażących zaniedbań". Prawda jest jednak taka, że już samo wypełnienie wniosku wymaga dużej wiedzy na temat tego, co można wpisywać, jak wpisywać i tak dalej... żle wypełniany wniosek będzie cofany i cały proces się wydłuży. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Wiele kancelarii specjalizuje się w upadłości konsumenckiej, ja znam kancelarię fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/, która pomogła przejść proces upadłości mojemu znajomemu. Najlepiej umów się na konsultację, tam zostanie przeanalizowana Twoja sytuacja i ustalone jakie jest najlepsze wyjście. Życzę powodzenia!
Polecam też Fenixa. Całkiem sprawnie działająca kancelaria. Nie tylko w sferze upadłości ale i odszkodowań. Dla mnie właśnie działali w tej drugiej sprawie ;) Podejście do klienta mają naprawdę bardzo dobre. Wszystko tłumaczą i mówią co i jak. Tak normalnie, a nie prawniczym żargonem, że potem i tak by się nic nie wiedziało. Dla mnie takie podejście jest bardzo na plus.
majówka09

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: majówka09 »

Ogłodzenie upadłości konsumenckiej rzeczywiście wymaga dużej wiedzy, precyzyjności oraz pomocy ze strony profesjonalnego adwokata. Nie ma co poruszać sprawy samodzielnie. Moja znajoma miała bardzo duże problemy finansowe przez co była zmuszona do ogłoszenia upadłości. We wszystkim pomógł jej tak naprawdę adwokat lublin Tomasz Nowak. Zachęcam do skorzystania z pomocy profesjonalisty.
Koseń

Re: Przeprowadzenie upadłości konsumenckiej

Post autor: Koseń »

UPADŁA pisze: ↑10 gru 2020, 18:36 Cześć. Czy wiecie, jak mogę przeprowadzić upadłość konsumencką? Jakie są przepisy w tym zakresie? Wstyd się przyznać, ale kiedy moja firma była na chodzie, w sumie całkiem dobrze nam szło, to zapożyczyłam się całkiem mocno. Potem spadek i na koniec okazało się, że nie mam nic... Co mam zrobić, jak się ratować?
Mi w przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej pomógł bardzo dobry adwokat Paweł Marchewka, tu macie stronę jego kancelarii https://www.adwokatmarchewka.pl
ODPOWIEDZ