Przedszkola prywatne

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Przedszkola prywatne

Post autor: betson »

Czy ktoś z was ma doświadczenie w temacie?
Jakie warunki musi spełnić przedszkole, żeby miało zainteresowanie?
Awatar użytkownika
semek
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:00

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: semek »

Wiesz - przedszkola są różne. Jedni wybierają je dlatego, że nie dostali państwowych i im zależy na jak najniższej cenie. Ale są też rodzice dzieci, którym po prostu zależy na poziomie tego przedszkola i chyba głównie oni są głównymi odbiorcami takich usług.
Tak więc poziom, dobra kuchnia, podwórko, odpowiednia kadra i nie tylko. Dużo istotnych rzeczy.

resveratrol cholesterol
Awatar użytkownika
AlicjaM
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2019, 14:39
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: AlicjaM »

Dobrze jest na przykład skonsultować się z jakąś firmą, która przeprowadza badania dla danego okręgu i zobaczyć, czy rodzice w ogóle chcą prywatnego przedszkola, a jeśli tak - czego od niego oczekują. W ten sposób inwestycja jest pewniejsza, a takie badania nie są zresztą drogie

csp molex
Awatar użytkownika
Zośkaka
Posty: 66
Rejestracja: 18 maja 2019, 15:49

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Zośkaka »

Ponoć bardzo dużo formalności
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 45
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:37

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: dorotija »

Ja ogę Ci szczerze polecić Te Vizje na Wawrze w Warszawie ( ul Patriotów ). Super miejsce - fajna atmosfera, super ludzie i bardzo zaangażowane ciocie. Dzieci mają czas i na naukę i na zabawę a dodatkowo biorą udział w ciekawych zajęćiach dodatkowych jak kuchcikowo czy koło małego naukowca.
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Deathwing »

Ważny może się okazać sam poziom przedszkola, ilość zajęć dodatkowych do wyboru, cena, czy lokalizacja. Ja polecam przedszkole Harmonia Kraków. To jedno z lepszych miejsc dla maluchów.
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: roben »

Wybierając odpowiednie przedszkole dla dziecka, trzeba przede wszystkim kierować się jego dobrem. Dlatego odpuściłam sobie wszystkie publiczne i postanowiłam zapisać swoją pociechę do Fiqmiku https://fiqmiku.pl/ . Tam personel ma na względzie to aby dzieci prawidłowo i szczęśliwie się rozwijały. Mam koleżankę, która wysłała dzieci do tej prywatnej placówki i cały czas mi ją bardzo chwali.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: kaniks »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
http://activekids.edu.pl/
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Neya »

Przedszkola prywatne cieszą się sporą popularnością, głównie dlatego, że w państwowych placówkach brakuje miejsca.
Awatar użytkownika
marsjanka
Posty: 95
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:31

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: marsjanka »

moj synek uczeszcza do przedszkola Albercik w Łodzi, jestesmy z mezem bardzo zadowoleni z wyboru poniewaz widac, ze dziecko zadowolone, duzo opowiada, cieszy sie jak tam idzie :)
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 33
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: ectatend »

Zastanów się nad przedszkole prywatne w Józefowie. Myślę, że zdecydowanie można je polecić.
Super miejsce.
https://malyswiat.pl/
Ostatnio zmieniony 27 lis 2020, 9:43 przez ectatend, łącznie zmieniany 2 razy.
larissa41

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: larissa41 »

Oprogramowanie wiele rzeczy wykonuje automatycznie, wyręczając dyrektora – oczywiście, na podstawie wybranych przez niego ustawień. Obejmuje to między innymi podliczanie frekwencji, obliczanie należności i wystawianie faktur dla rodziców, czy przygotowywanie listy zamówień dla cateringu.
______
system zarządzania przedszkolem
anka

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: anka »

Zapisałam moją córkę w tym roku do przedszkola prywatnego. Musiałam zaopatrzyć ją w podręczniki do prac na zajęciach . Postanowiliśmy wspólnie z rodzicami że zamówimy dla wszystkich dzieci książki. Udało nam się je kupić z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: mmka992 »

Dzieci teraz tak szybko rosną, że nawet nie spodziewałam się, że tam szybko naszego dziecko pójdzie do przedszkola. Wybraliśmy przedszkole w naszej okolicy, czyli na Wawrze, a konkretnie to przedszkole Te Vizja. Dlaczego wybór padł na to miejsce. Przede wszystkim dlatego, że to dwujęzyczne przedszkole prywatne.
kąya

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: kąya »

Myślę, że szkoła prywatna to dobry wybór. Zapoznaj się z ofertą szkoły Te Vizja na Okopowej. Nasza córka tam chodzi i powiem szczerze, ze to świetna szkoła z bardzo dobrym gronem nauczycielskim. Program nauczania jest rozszerzony, ale dostosowany do dzieci tak żeby wszystko zrozumiały. Ogromnym plusem są języi obce i duża ilość zajęć dodatkowych
iśka

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: iśka »

Z kolei nasz synek chodzi do przedszkola na Mokotowie w Warszawie - Raz Dwa Trzy My, na Łowickiej. http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ To bardzo dobre przedszkole, cieszymy się, ze je wybraliśmy. Spodoba wam się ich świetne podejście do dzieci i przemiłe opiekunki, ciekawy program nauczania z nagrodą MEN, małe grupy i pełne wsparcie terapeutyczne. Ogólnie pod każdym względem super się sprawdzają.
marrkż

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: marrkż »

Bardzo fajne przedszkole z Warszawy, do którego uczęszcza nasza córeczka to Robuś w Wesołej http://robus.pl/ Wszystko jest tam na wysokim poziomie- dobry program, świetne opiekunki, żywienie no i okolica jest cicha i bezpieczna. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru tego przedszkola.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 219
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Gretta »

Nie można też tak generalizować oczywiście, nie wrzucajcie wszystko przeszkoli prywatnych do jednego wora, też publicznych to samo. Różnie wygląda w różnych przedszkolach muszę to przyznać. Jak sami pracujecie jako nauczyciele, bądź dyrektorzy takich placówek to myślę, że stronka https://www.portaloswiatowy.pl/kalendar ... .html.html powinna bardzo wam się przydać.
poznańkarola

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: poznańkarola »

semek pisze: ↑30 maja 2019, 16:50 Wiesz - przedszkola są różne. Jedni wybierają je dlatego, że nie dostali państwowych i im zależy na jak najniższej cenie. Ale są też rodzice dzieci, którym po prostu zależy na poziomie tego przedszkola i chyba głównie oni są głównymi odbiorcami takich usług.
Tak więc poziom, dobra kuchnia, podwórko, odpowiednia kadra i nie tylko. Dużo istotnych rzeczy.
Masz jakieś numery do rodziców?
=
agencja eventowa Poznań
Mikuś

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Mikuś »

Ja osobiście mogę polecić ci Tequestę. Najlepsze Przedszkole na Mokotowie. To prywatna placówka dwujęzyczna, która przyjmuje również najmłodsze maluchy. Moje dziecko uczy się angielskiego i hiszpańskiego, uczęszcza na zajęcia dodatkowe, korzysta z pomocy logopedy - naprawdę nie mamy się do czego przyczepić, polecamy wszystkim niezdecydowanym.

nokia 500 ekran pojemnościowy
JoasiaMoń

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: JoasiaMoń »

Teraz to najważniejsze by takie przedszkole spełniało odpowiednie normy bezpieczeństwa. Wiecie, czystość, dezynfekcja itd. Wszędzie panuje wirus i to spory problem. Same chcemy, by dziecko w takim miejscu było bezpieczne. I tym samym chcemy by nic z dzieckiem do domu "nie przyszło" że tak to napiszę. W naszej co weekend było robione ozonowanie. Oczywiście teraz, jak są zamknięte to pewnie nie. Ale w warunkach "hybrydowych" jak to nazywają, gdy placówka była otwarta, to co weekend podjeżdżał samochód Profesjonalnego Ozonowania i dezynfekowali wszystkie pomieszczenia. Obecnie to chyba najlepsze, najbezpieczniejsze rozwiązanie i dla dzieci i dla samych pracowników przedszkola.

sposób na kreta youtube
Baśka

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Baśka »

Ja swoją córkę zapisałam do przedszkola terapeutycznego "Pegaz" w Słupsku. Przedszkole spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. W przedszkolu jest wyspecjalizowany personel, który czuwa nad odpowiednim rozwojem dzieci. Bardzo fajne zajęcia dodatkowe z logarytmiki i angielskiego. Dziecko jest zadowolone, a ja razem z nim.
Iśa

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Iśa »

Wybór dobrego przedszkola to nie lada wyzwanie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na przedszkole językowe na Białołęce - Tequesta. Śliczne przedszkole z cudownymi nauczycielami, Pani Kaja najlepszy nauczyciel,, zaangażowana i ciepła, w przedszkolu jest wyjątkowo czysto. W czasie lockdownu maluchy miały zajęcia online, które ku mojemu zaskoczeniu były bardzo atrakcyjne dla dzieciaków.
Daruś81

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Daruś81 »

Wybór przedszkola czy też żłobka jest naprawdę trudny, ponieważ w internecie można znaleźć naprawdę dużo ofert. Wydaje mi się, że niepubliczny żłobek jest warty uwagi, ponieważ w takich miejscach mają super podejście do dzieci, a przy okazji dziecko może czuć się bezpiecznie.
Joaśka

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: Joaśka »

Moje dziecko chodzi do placówki językowej. Przedszkole Tequesta to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych rodziców, którym zależy na dobrym rozwoju dziecka. My akurat wybraliśmy placówkę na Żoliborzu, ale z tego co dobrze pamiętam to mają oni swoje placówki również na Mokotowie i Białołęce. Rozpoczął się okres wakacyjny, wiec to odpowiedni czas aby pomyśleć o wyborze przedszkola.
ździebko

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: ździebko »

Moje dzieci chodza do prywatnego przedszkola http://www.alaikot.pl/ i nie zaluje ani grosza. Wczesniej chodzily do panstwowego i tam bylo niby ok ale dzieci nie rozwijaly sie jakos specjalnie. Zero dodatkowych zajec, jedzenie takie sobie, no srednio. Tutaj jest super, maluchy chodza chetnie
mórkam

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: mórkam »

Nasze dziecko oddaliśmy do przedszkola prywatnego https://www.madzikplace.com/o-nas i muszę przyznać, że był to rozsądny pomysł. To za ich sprawą edukacja naszego maleństwa idzie w dobrym kierunku już od początkowych lat. Do tego na miejscu można liczyć na takie atrakcje jak zdrowe zywienie, opieke logopedy czy ciekawe zajęcia kreatywne.
zuzkaa

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: zuzkaa »

Właśnie my też szukamy dobrego przedszkola dla naszej córki i z tego co słyszałam to bardzo dobrą ofertę posiada http://www.sportfanek.pl/niepubliczne-p ... e-legnica/ . Dodatkowo też tutaj opieka jest na wysokim poziomie, więc może jednak to będzie dobry wybór
wikii

Re: Przedszkola prywatne

Post autor: wikii »

Z perspektywy mojego punktu widzenia, zastanowienie się nad miejscem takim jak Przedszkole Wola dostępnym na stronie https://norlandiaprzedszkola.pl/house-of-reggio to rozsądny wybór. Gwarantowany wyższy standard opieki sprawia, że to miejsce zasługuje na uwagę w kontekście wyboru dla najmłodszych.
ODPOWIEDZ