szacowanie szans na odszkodowanie

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
bogsecz
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:28

szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: bogsecz »

Ktoś kojarzy, jak dokładnie wygląda taka procedura?!?
Mam problem z ubezpieczycielem, który uparcie piętrzy kolejne problemy. W związku z tym zastanawiam się nad skorzystaniem z usług kancelarii odszkodowawczej. I z tego co czytam na https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... kodowania/ to zanim prawnicy przyjmą sprawę, najpierw ją analizują i oceniają szanse powodzenia. I ciekawi mnie, co dzieje w przypadku starań o różne świadczenia :x
delicjaś

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: delicjaś »

To, jaką firmę wybierzcie do pomocy, która się będzie starała odzyskać odszkodowanie zależy głównie od tego, gdzie wydarzył się wypadek. Jeśli w UK, to tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ warto sobie zerknąć. Oni bowiem zajmują się takimi sprawami. Na pewno plusem jest to, że jeśli nie odzyskają pieniędzy, to nie pobierają wynagrodzenia, co uważa za uczciwe.
mćpoo

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: mćpoo »

Dużo osób ma właśnie problemy z tym, aby uzyskać odpowiednie odszkodowanie OC. Tu polecam zdecydowanie kontakt z http://doplatydooc.com.pl/ specjalizują się w skupie takich odszkodowań oraz ich uzyskiwaniu.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 234
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: kapuc »

Otóż to, dlatego jak masz problem od razu zgłoś się do kancelarii odszkodowawczej gdzie pomagają w odszkodowania komunikacyjne niech wszystko załatwią za Ciebie, poradzą sobie bo mają doświadczonych prawników i orzeczników z odpowiednią wiedzą w tym zakresie. Ich ubezpieczyciel nie spławi.
wiśnia

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: wiśnia »

Oby nigdy nie spotkała was taka przykra sytuacja jak mnie... Jeśli już Wam się przydarzy, to skorzystajcie proszę z oferty firmy podanej z linka. Bardzo ludzko podeszli do sprawy i we wszystkim mi pomogli. Obiecałam, że jeśli będę zadowolona to będę ich polecała na każdym możliwym kroku.
Mikołaj

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: Mikołaj »

Sam ubiegałem się o odszkodowanie w następstwie nieszczęśliwego wypadku, niestety bezskutecznie gdyż otrzymałem odmowną odpowiedź. Dopiero odwołanie, które prowadził prawnik z https://kancelariafenix.pl/ przyniosło oczekiwany skutek jakim było wypłacone odszkodowanie. Przyszłościowo będę mądrzejszy bo szkoda czasu i nerwów na samodzielne działania.
margoś23

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: margoś23 »

W szacowaniu szans na odszkodowanie i w jego pozyskaniu najlepiej pomoże wam grupa specjalistów z https://www.maximumodszkodowan.pl/szkody-osobiste. Najlepiej skontaktować się z nimi telefonicznie i powiedzieć z czym konkretnie potrzebne jest wsparcie. Działają sprawnie i rzetelnie, można im w 100% zaufać!
Moffił

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: Moffił »

Kompleksowo tematem odszkodowań komunikacyjnych zajmuje się firma https://www.doplatydooc.com.pl/. Współpracę zdecydowanie mogę polecić, głównie z uwagi na bardzo dobrą jakość, skuteczność, umiejętność dopasowania się po prostu do potrzeb klienta. Można uzyskać wysokie odszkodowanie
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: Zbyszek92 »

Jeśli szukacie pomocy w walce o odszkodowanie i sprawa dotyczy UK to polecam firmę https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/. Dziś wiele osób pracuje w Anglii i losowe zdarzenia zdarzają się dość często. Nie ma znaczenia czy chodzi o wypadek komunikacyjny, przy pracy czy też o błąd lekarski. Każdą z tych spraw pomoże Wam rozwiązać Insito. Szybko podejmują decyzje i działania zmierzające do uzyskania odszkodowania, a zapłata następuje dopiero po wygranej sprawie.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: szacowanie szans na odszkodowanie

Post autor: qermina »

Temat odszkodowań jest mi znany, nawet tydzień temu sama miałam wypadek i czekam, aż ubezpieczyciel wypłaci mi odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Wczoraj przeczytałam, że ubezpieczyciele zaniżają wypłacane kwoty i szukam firmy, która będzie w stanie zawalczyć o większe zadośćuczynienie. Interesuje mnie konkretnie potrącenie pieszego odszkodowanie na terenie Częstochowy - znacie jakąś rzetelną firmę? Mam złamaną rękę i zaczyna mnie boleć głowa i kręgosłup, więc to na pewno coś poważnego.
ODPOWIEDZ