prawo gospodarcze

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Rozwita88
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 21:05

prawo gospodarcze

Post autor: Rozwita88 »

Jaki prawnik jeśli chodzi o prawo gospodarcze, jest według Was godny polecenia? Szukam na terenie Łodzi, ale jestem w stanie dojechać do Warszawy czy Poznania jeśli będzie taka potrzeba. Byleby to był ktoś biegły w prawie gospodarczym i z dużym doświadczeniem.
Andrzej54

Re: prawo gospodarcze

Post autor: Andrzej54 »

Witam. Osobiście polecam skorzystanie z kancelarii prawnej online PrawoRolne.info. Wejdź na stronę i opisz swój problem, po czym do godziny otrzymasz wycenę. Jeżeli będzie Ci odpowiadała, opłacasz i do 24 godzin otrzymasz odpowiedź. Prawnicy z serwisu specjalizują się prawie rolnym jak i gospodarczym. Ja korzystałem z porady w sprawie podziału gospodarstwa rolnego i bardzo mi pomogli. Do tego jeżeli coś jest niejasne po uzyskaniu odpowiedzi, można zadawać nieodpłatne pytania dodatkowe bez limitu ilościowego i czasowego.
Andrij

Re: prawo gospodarcze

Post autor: Andrij »

A co potrzebujesz z prawa gospodarczego? Jak windykacje to ja polecam kiedyś jeździłem dla www.deputo.pl to miałem dość dobrą skuteczność. Jak jakieś inne sprawy a nie windykacja to dawaj na forum znać bardziej konkretnie to pomozemy. Tam w tej firmie są różne działy tez zajmują się różnymi sprawami także może twój problem tez by dali radę rozwiązać. Kolega wyżej pisał ze jakieś prawo rolne? Dla rolników tez kasę odzyskiwałem i za kukurydze i za zboże, różne przekręty robiły spółdzielnie ale to już przeszłość. Jakby co to dawaj znać
oli949

Re: prawo gospodarcze

Post autor: oli949 »

Dla mnie zdecydowanie numerem 1 są usługi, które można znaleźć w kancelarii https://kancelariamcm.pl/ . Wszystko z tego względu, że pomagają w różnych dziedzinach prawnych i naprawdę nie ma żadnego problemu, aby wszystkim się zajęli. Polecam do nich zerknąć.
ODPOWIEDZ