kredyt we frankach

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Krzyszof36

kredyt we frankach

Post autor: Krzyszof36 »

Jakie szanse w sądzie waszym zdaniem posiada kredytobiorca do tej pory zaangażowany w kredyt frankowy i czy w ogóle opłaca się uruchamianie całej procedury walki o swoje prawa? Jeśli możecie podzielić się waszymi spostrzeżeniami na ten temat , ewentualnie czy macie jakąś zaufaną kancelarię prawną to również proszę o polecenia.
Dawid222

Re: kredyt we frankach

Post autor: Dawid222 »

Najszybciej analizę prawno-ekonomiczną kredytu frankowego przeprowadzisz w http://sangowski.com/kredyty-frankowe.php, do tygodnia w niektórych przypadkach, jeżeli nie masz wielu załączników i dostaniesz propozycję prowadzenia sprawy do akceptacji. Według mnie to najbardziej uczciwe podejście. A akurat kancelaria mocno się specjalizuje w tematyce kredytów frankowych. Generalnie za frankowiczami stoi prawo, nawet wyrok TSUE, potęga UE. Nawet UOKiK wydał zdaje się kilka raportów o klauzulach niedozwolonych, więc banki nie mają szans w starciu z dobrym prawnikiem. Za dużo negatywnych rzeczy w umowach.
aldon80

Re: kredyt we frankach

Post autor: aldon80 »

Krzyszof36 pisze: ↑29 paź 2021, 8:27 Jakie szanse w sądzie waszym zdaniem posiada kredytobiorca do tej pory zaangażowany w kredyt frankowy i czy w ogóle opłaca się uruchamianie całej procedury walki o swoje prawa? Jeśli możecie podzielić się waszymi spostrzeżeniami na ten temat , ewentualnie czy macie jakąś zaufaną kancelarię prawną to również proszę o polecenia.
Witam,mam kredyt we frankach i bardzo zalezy mi na tym,by go spłacić. Mam problemy z oprocentowaniem. Z jakich uslug warto skorzystac? Myslalam o prawniku. https://doba.pl/wroclaw/artykul/jak-spr ... /17/noa123 Chętnie dowiem się więcej.
frankowić32

Re: kredyt we frankach

Post autor: frankowić32 »

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu kłopotu jakim jest redyt we frankach to pracownicy ze strony kredyty frankowe kancelaria Głogów omnogą ci uporać się z wszekimi formalnościami z tym związanymi. Polecma ich bo mi już pomogli i nie musiałem spędzać godzin nad papierami związanymi z pomocą finansową.Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu kłopotu jakim jest redyt we frankach to pracownicy ze strony omnogą ci uporać się z wszekimi formalnościami z tym związanymi. Polecma ich bo mi już pomogli i nie musiałem spędzać godzin nad papierami związanymi z pomocą finansową.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: kredyt we frankach

Post autor: Szefowa »

Ostatnio znowu bardzo dużo się słyszy na ten temat. Jak wiadomo kiedyś kredyty we frankach w polsce były bardzo popularne. Teraz frankowicze próbują odzyskać swoje pieniądze. Jest to możliwe dzięki temu, że wiele banków stosowało w swoich umowach niedozwolone klauzule. Teraz więc osoby mające kredyty frankowe pozywają banki, w których wzięły taki kredyt. I z tego, co mi wiadomo, takie sprawy nierzadko kończą się wygraną ;) Cieszą mnie historie ludzi, którym udało się wyjść z tarapatów ;)
ODPOWIEDZ