Konsultacja z adwokatem

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Kwiatoslaw62
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 9:07

Konsultacja z adwokatem

Post autor: Kwiatoslaw62 »

Witam. Mam zamiar umówić się na konsultację z adwokatem, który zajmuje się sprawami związanymi z windykacją. Dowiedziałem się, że w Łodzi najlepiej udać się do kancelarii kroladwokat.pl. Korzystaliście z ich usług? Byliście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Bonifacy60
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 21:29

Re: Konsultacja z adwokatem

Post autor: Bonifacy60 »

Szczerze uważam, że kancelaria mecenasa Króla jest jedną z lepszych w Łodzi i mówię to dlatego, że nigdzie indziej nie zostanie Ci zapewniona tak kompleksowa pomoc. Oferują też bezpłatne porady prawne, jeśli byłbyś zainteresowany. Polecam.
małgosiarog

Re: Konsultacja z adwokatem

Post autor: małgosiarog »

Jeszcze jakiś czas temu kuratorium trzymało stronę nauczycieli, ale teraz zostaliśmy pozostawieni sami sobie, dlatego korzystamy z porad prawnych radomskiej kancelarii https://www.kancelariasloneczna.com.pl/ która dodała nam pewności siebie i chęci do walki z niesprawiedliwością wymierzoną w nauczycieli. Jeszcze będzie pięknie!
Awatar użytkownika
majka
Posty: 228
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:45

Re: Konsultacja z adwokatem

Post autor: majka »

A nie lepiej załatwić wszystko online? Jest taka możliwość. Tu https://ekancelaria.tv/ masz namiar na portal usług prawnych. Porad udziela tam zespół prawników. Mają wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach prawa. Przez portal wszystko załatwisz online - wycena zlecenia w 2 h , realizacja w 24 h. Szybko i skutecznie.
ODPOWIEDZ