Adwokat?

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
noteć

Adwokat?

Post autor: noteć »

Czy dobry prawnik z Łodzi jest może na sali? Czy możecie kogoś takiego polecić? Czym w ogóle według Was charakteryzuje się dobry prawnik?

mój sprzęt estradowy
łęcznagóry

Re: Adwokat?

Post autor: łęcznagóry »

Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborsk, to świetna opieka prawna z Łodzi, zarówno w sprawach rodzinnych, cywilnych jak i prawa pracy. Profesjonalna obsługa na każdym etapie postępowanie, to doświadczona i sprawdzona osoba, można na niej polegać, wiem z opinii że ma dobry kontakt z klientami i współpraca układa się zawsze bardzo dobrze.
Bogdać222

Re: Adwokat?

Post autor: Bogdać222 »

Według mnie dobry adwokat jest przede wszystkim doświadczonym specjalistą w danym zakresie prawnym, korzystam z usług Rpslegal w kwestii prawa energetycznego
kamił

Re: Adwokat?

Post autor: kamił »

Ja to Ci mogę polecić świetnych prawników z https://lexsecure.pl/, którzy świadczą swoje usługo online, oczywiście w przypadku pomocy w sądzie, dostaniesz również i taką. Mają naprawdę ciekawą ofertę, np. płatności abonamentowej, która jest zdecydowanie bardzo korzystna, jeśli potrzebujesz wielu porad.
Rafaluś02333

Re: Adwokat?

Post autor: Rafaluś02333 »

Bardzo dużo osób szuka pomocy prawnej w przypadku gdy prowadzili pojazd pod wpływem alkoholu. Warto wiedzieć jakie są konsekwencje prowadzenia samochodu pod wpływem, więc warto rzucić okiem na https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/
Awatar użytkownika
brodka
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:02

Re: Adwokat?

Post autor: brodka »

Tak naprawdę jest wiele spraw i tym samym problemów, gdzie pomoc adwokata można powiedzieć, że jest nawet niezbędna. Sama korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie. Szczerze polecam, specjalizują się w wielu dziedzinach prawa. Wcześniej mi też ich polecono, sama mogłam się przekonać dlaczego.
karoluś

Re: Adwokat?

Post autor: karoluś »

I jak? Udało Ci się znaleźć adwokata? Jeśli nie polecam zajrzeć na alimenty adwokat w Poznaniu i zapoznać się z ofertą tej kancelarii adwokackiej. Ma ogromne doświadczenie w sprawach rodzinnych i może ci pomóc w walce o alimenty. Sama mam zamiar się tam zgłosić bo czeka mnie walka o opiekę nad dziećmi.
Slawojś2949

Re: Adwokat?

Post autor: Slawojś2949 »

Nie wiem czy wiecie ale ma stronie https://www.adwokat-laskowska.pl/kancel ... -frankowe/ znajduje sie pomoc prawna która stara się rozwiązać problem związany z kredytem we frankach. Warto zwrócić się do nich o poradę, bo możliwe, że będą potrafić nam pomóc.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 234
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Adwokat?

Post autor: kapuc »

Ja mogę również polecić dobrego fachowca i jest nim Adwokat Wiktoria Domaradzka . Korzystałam z jego pomocy po tym, jak mój brat wsiadł za kółko po alkoholu. Świetnie poradził sobie z zadaniem. Uważam, że lepiej pod tym względem wybrać nie mogłam. Mam nadzieję, że i wy będziecie zadowoleni z tego wyboru.
Sławomir

Re: Adwokat?

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem należy korzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii, wszystko po to, aby uniknąc niepotrzebnych kosztów oraz stresu związanego z rozprawami w sądzie. Dlatego chciałbym Wam polecić kancelarie prawną KL Law Polska, która specjalizuję się w upadłość konsumencka brak majątku oraz w innych gałęziach prawa.
Deniś12414

Re: Adwokat?

Post autor: Deniś12414 »

Sporo osób ma problemy przez wzięcie kredytu we frankach. Na stronie https://www.adwokat-laskowska.pl/kancel ... -frankowe/ znajdziecie pomoc prawną, która stara się pomagać w takich sprawach. Według mnie warto rzucić na nich okiem jeśli nie umiecie poradzić sobie z tym problemem.
Paweł

Re: Adwokat?

Post autor: Paweł »

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Jeśli chodzi o prawo pracy to mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST. W tej dziedzinie ma ogromną wiedzę i obycie. Chętnie służy konkretnym wsparciem i poradami, cieszy się dużą skutecznością w swoich działaniach i dobrymi opiniami.
bańka

Re: Adwokat?

Post autor: bańka »

Miałam okazje korzystać z pomocy mec. Cejrowskiego (Trójmiasto, konkretnie Tczew) - bardzo miło to wspominam mimo, że sprawa była dość trudna - zaangażowany, chętny do pomocy, zawsze dostępny i cierpliwy (zadaje zwykle mnóstwo pytań, często bezsensownych).
Tadeusz40 Bież

Re: Adwokat?

Post autor: Tadeusz40 Bież »

Jeśli szukacie doskonałych adwokatów to w ciemno polecam KANCELARIĘ ADKOWACKĄ BIESZCZAD GÓRECKI.
Specjalizują się w usługach prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Doskonale oraz sprawnie załatwiają każdy problem, koszty zawsze były znane z góry. Pełen profesjonalizm i jasna komunikacja z klientem.
Lukiłuki

Re: Adwokat?

Post autor: Lukiłuki »

Bardzo skuteczny jest ten adwokat ze Szczecina https://gajda-adwokat.pl/ - konkretny, rzeczowy, oczywiście także sympatyczny i pomocny. Generalnie widać że zna się na rzeczy i w każdej kwestii jeśli chodzi o prawo cywilne czy rodzinne pomoże na pewno :)
ODPOWIEDZ