Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Faria90
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:39

Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: Faria90 »

Jesteśmy z mężem w separacji, ale ja juz postanowilam, że chcę się rozwieźć. Czy wystarczy, że zatrudnię jednego adwokata do rozwodu cywilnego i kościelnego?
Awatar użytkownika
herman-76
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2019, 3:48

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: herman-76 »

W ogóle nie wiesz, o czym piszesz dziewczyno... Rozwód w sądzie rodzinnym - adwokat ds. rodzinnych. A w sądzie kościelnym to już potrzebujesz adwokata kościelnego. Tzn nie ma obowiązku korzystania z takich usług, ale jeśli już się zdecydujesz to tylko i wyłącznie adwokat kościelny. No i nie istnieją rozwody kościelne...
Awatar użytkownika
Faria90
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:39

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: Faria90 »

Istnieja! sporo znanych ludzi juz sie tak rozwiodlo!
Awatar użytkownika
Konstanty
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2019, 1:19

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: Konstanty »

No nie istnieja... Mowi się potocznie rozwod koscielny, ale tak naprawde sad koscielny moze stwierdzic niewaznosc malzenstwa.
Awatar użytkownika
Ambroży-88
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2019, 9:35

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: Ambroży-88 »

Jakbyś szukała adwokata kościelnego to polecam Kancelarię Salomon:
https://www.adwokatkoscielny.pl/
Awatar użytkownika
agentka
Posty: 29
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:42

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: agentka »

Podczas rozwodu na pewno trzeba mieć dobrego adwokata i tutaj https://mecenas-lodz.com.pl/ w Łodzi można otrzymać profesjonalną pomoc od kancelarii. Bez stresu uda się przejść przez rozwód jak dobry adwokat się wszystkim zajmie.

chrystus król obraz
Awatar użytkownika
brodka
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:02

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: brodka »

Sama korzystałam z usług radcy prawnego z kancelarii Sobczak Maciejewska w Łodzi. Mogłam polegać na p. Marcie Sobczak, która specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Świetna osoba pod każdym względem, z dużym zaangażowaniem w to co robi. Cenię takie podejście bardzo.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: fanlechbiznes »

W sprawach rodzinnych warto również pamiętać o adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi. Pomaga często w różnych sprawach rodzinnych w tym rozwodach, sprawach ustanowienia opieki czy alimentach. Warto korzystać z pomocy sprawdzonych adwokatów, dzięki temu uda się zaoszczędzić sporo stresu i przejść dużo szybciej całej rodzinie przez ten trudny okres.
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 174
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:43

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: Kinga34 »

Z pewnością przy rozwodzie będzie potrzebna pomoc doświadczonego adwokata jak Adwokat Kuba Makoś. Ktoś, kto na co dzień zajmuje się tego typu sprawami wie doskonale, jak taki rozwód poprowadzić, czego można się spodziewać na rozprawach i podpowie w jaki sposób powinno się zeznawać. Szczególnie ważny jest dobór adwokata, jeśli rozwód jest skomplikowany, gdy w grę wchodzi chociażby orzeczenie o winie. Wtedy dostaniecie podpowiedź jakie dowody zebrać i jak długo cały rozwód może się ciągnąć.
:)
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: terdan »

Często różne takie rodzinne sprawy są nie tylko delikatne, ale też skomplikowane. Dlatego najlepiej będzie skorzystać z pomocy adwokata. Sam swego czasu polegałem na kancelarii https://www.adwokat-weglowski.pl/ ze Szczecina. Generalnie na terenie Pomorza działają. Nawet te najtrudniejsze sprawy nie są dla nich problemem, dlatego można na nich polegać.
Awatar użytkownika
plus10
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:19

Re: Adwokat kościelny a adwokat od spraw rodzinnych

Post autor: plus10 »

Moim zdaniem dobrze jest skorzystać z pomocy adwokata. Możemy dzięki temu poznać swoje prawa i szybciej załatwić rozwód czy inne sprawy. Ciekawą ofertę ma ta kancelaria z Poznania: https://poznanrozwod.pl/. Doświadczeni prawnicy mają za sobą wiele podobnych do twojej spraw, więc z pewnością ci doradzą. Myślę, że warto dowiedzieć się wiecej.
ODPOWIEDZ