Adwokat dla przedsiębiorstwa

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Miłowit
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2021, 6:20

Adwokat dla przedsiębiorstwa

Post autor: Miłowit »

Witam serdecznie. Powiedzcie mi, czy korzystacie z takich usług jak obsługa prawna przedsiębiorców? Wydaje mi się, że każdy prowadzący własną firmę powinien mieć pod ręką specjalistę od kwestii prawnych. W końcu niekoniecznie musimy się na tym znać, prawda? Ciekawi mnie wasze stanowisko.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 207
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Adwokat dla przedsiębiorstwa

Post autor: bartoszN »

Oczywiście, że tak. Prowadząc firmę często podejmuje się decyzje które warto skonsultować z prawnikiem. Pomijając konieczną dokumentację prawniczą na przykład przy zawieraniu różnych umów. Dlatego współpraca ze sprawdzoną kancelarią dla mnie to konieczność. W Krakowie polecam usługi tej kancelarii https://cpstanicka.pl/ . Oni oferują kompleksową obsługą prawną w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.
dań

Re: Adwokat dla przedsiębiorstwa

Post autor: dań »

Nie korzystamy z obsługi prawnej, ale znamy i korzystamy z usług sprawdzonych specjalistów z zakresu doradztwa prawnego. Nieraz pomagała nam radca prawny Katarzyna Szczygieł https://radcaprawnytychy.pl/oferta/doradztwo-prawne/ z Kancelarii Radcy Prawnego w Tychach. To kompetentna osoba, zna się na tym, co robi, za każdym razem, gdy potrzebowaliśmy pomocy, to nam jej profesjonalnie udzieliła. Ma korzystne stawki cenowe, polecam.
nóbrus

Re: Adwokat dla przedsiębiorstwa

Post autor: nóbrus »

Też ostatnio rozglądałem się za kancelarią adwokacką, która specjalizuje się w obsłudze prawnej firm. W końcu zdecydowałem się na https://www.zubrzyckaadwokat.pl/nasze-u ... rawna-firm i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jest to sprawdzona kancelaria adwokacka z Chorzowa, w której pracują doświadczeni specjaliści.
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Adwokat dla przedsiębiorstwa

Post autor: terdan »

Prowadzenie przedsiębiorstwa nie jest łatwym zadaniem. Jak najbardziej pomoc prawna jest ważna i potrzebna i to w wielu kwestiach. W Szczecinie godnym polecenia adwokatem jest Łukasz Węgłowski, rzetelny, odpowiedzialny, profesjonalny w 100%. Można na nim zawsze polegać.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Adwokat dla przedsiębiorstwa

Post autor: Zbyszek92 »

Prawo w firmie dla mnie jest trochę zbyt skomplikowane. Myślałam, że z wieloma rzeczami sama sobie poradzę, niestety przerosło mnie to. Jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego radcy prawnego. Znajoma powiedziała że tutaj https://lexsecure.pl/blog zajmują się wieloma rzeczami i działają na terenie całej Polski.
ODPOWIEDZ