Adwokat Adrian Król

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Józefa1987
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:45

Adwokat Adrian Król

Post autor: Józefa1987 »

Czy korzystaliście kiedykolwiek z usług kancelarii adwokata Adriana Króla? Jak oceniacie poziom obsługi, podejście? Myślicie, że warto się z nimi konsultować? Akurat przydałaby mi się porada prawna, dlatego tak ciekawi mnie wasza opinia na temat wspomnianej kancelarii.
Awatar użytkownika
ota
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 17:31

Re: Adwokat Adrian Król

Post autor: ota »

Korzystam z obsługi prawnej przedsiębiorców w tej kancelarii. Gdyby nie adwokat Adrian Król, już dawno pogubiłabym się między innymi w sprawach podatkowych. To nieoceniona pomoc. Profesjonalizm, zaangażowanie i dociekliwość, tak mogłabym opisać mecenasa Króla :)

bednarka 25x4
uguśka

Re: Adwokat Adrian Król

Post autor: uguśka »

chciałabym pomóc siostrze i znaleźć jej dobrego adwokata od rozwodów; zawsze lepiej z adwokatem, tym bardziej że jest w rozsypce
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Adwokat Adrian Król

Post autor: terdan »

Moją sprawę rozwodową prowadził adwokat Łukasz Węgłowski. Ma swoją kancelarię w Szczecinie. Również uznałem, że lepiej z adwokatem niż miałoby mnie w trakcie sprawy coś zaskoczyć. A tak pan Łukasz czuwał nad wszystkim, trzymał rękę na pulsie jak to mówią.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Adwokat Adrian Król

Post autor: fanlechbiznes »

W sprawach karnych sprawdzi się również ta kancelaria w Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , specjalizują się w sprawach takich jak rozboje, kradzieże czy udział w zorganizowanych grupach przestępczych. Na wsparcie możemy liczyć nawet w późnej porze, często już na miejscu działają i wykonują czynności. Pomoc kierowana jest również osobom nieletnim, które coraz częściej mają problem z tego typu sprawami.
ważka

Re: Adwokat Adrian Król

Post autor: ważka »

Jeśli ktoś by szukał w Trójmieście, to zdecydowanie kancelaria mec. Cejrowskiego ma największe uznanie i sporo sukcesów, w wielu dziedzinach prawa. Na v znajdziecie namiary, szukać można tez kancelarii na Facebooku
złośnica

Re: Adwokat Adrian Król

Post autor: złośnica »

Mec. Cejrowski nawet w beznadziejnych sprawach jest mistrzem i osiąga cel, jaki obiera. Podpytaj o wszystko - znajdzie rozwiązanie i pomoże
ODPOWIEDZ