Inspiracje - pokój dziecka

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Romó856

Inspiracje - pokój dziecka

Post autor: Romó856 »

Dobrze jest zajrzeć do inspiracji vox, a w kolekcji baby spot https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-spot znajdziesz meble dla dziecka o estetycznym wyglądzie. Łóżeczko dla maluszka można w prosty sposób zamienić na łóżko dla kilkulatka, gdy dorośnie bez dodatkowych kosztów.

(Dobrze jest zajrzeć do inspiracji vox, a w kolekcji baby spot znajdziesz meble dla dziecka o estetycznym wyglądzie. Łóżeczko dla maluszka można w prosty sposób zamienić na łóżko dla kilkulatka, gdy dorośnie bez dodatkowych kosztów.)
Zośka33

Re: Inspiracje - pokój dziecka

Post autor: Zośka33 »

No właśnie, inspiracje. Potrzebowałam inspiracji bo sama nie bardzo potrafiłam coś wymyśleć. Miałam jednak dobrych doradców w sklepach wnętrzarskich i z meblami a także wiele ciekawych propozycji znalazłam w internecie. Nadmiar informacji także nie jest dobry bo człowiek nie wie co wtedy wybrać. Postawiłam w pokoju córki na biel - https://witek.pl/lozka/lozko-classic-1- ... terac.html .Pozostałe meble także są białe, no i ściany też. Wszystko wygląda bardzo czysto i schludnie. Myślę ,że to był dobry wybór.
werkag

Re: Inspiracje - pokój dziecka

Post autor: werkag »

Zerknij na https://tulisie.pl/ , maja fajne gadżety dla mamy i malucha, także akcesoria zabezpieczające i ułatwiające codzienne czynności. Sama zastanawiałam się długo co mi potrzebne, co małej. ostatecznie nakupowałam mnóstwo zbędnych rzeczy "polecanych" przez lokalnych sprzedawców. Wydałam sporo pieniędzy a tak naprawdę gdybym znalazła tulisie odrazu kupiłabym to, co warte uwagi i faktycznie pomagające i mi i maluchowi. Tak więc zaufaj mi i odwiedź sklep- dodatkowo wspierasz swoimi zakupami potrzebujące dzieciaczki
ODPOWIEDZ