dobry sklep sportowy

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
tomasz76
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:17

dobry sklep sportowy

Post autor: tomasz76 »

Chciałbym trochę ruszyć ta moją rodzinkę z kanapy :D . Dlatego szukam sklepu który oferuje najlepszy sprzęt do ćwiczeń również w warunkach domowych. Sporo osób poleca zajrzeć na stronę sklepu http://7s.com.pl/ podobno mają rewelacyjny sprzęt. Znacie tą firmę? Jak oceniacie ich ofertę?
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: dobry sklep sportowy

Post autor: Neya »

A mało to jest sklepów sportowych? Nie brakuje ich, serio, do tego jeszcze nie trzeba daleko szukać, wystarczy do tego posiadać komputer z internetem. Wujek google nie gryzie i może być naprawdę bardzo przydatnym narzędziem w twoich poszukiwaniach. Warto więc byłoby się z nim zaprzyjaźnić.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: dobry sklep sportowy

Post autor: Szefowa »

Ja ostatnio stwierdziłam, że najwyższa pora wziąć się za siebie ;) W końcu lato zbliża się wielkimi krokami ;) Udało mi się nawet kupić bardzo fajny i niedrogi orbitrek używany do ćwiczeń poprzez serwis ogłoszeniowy Pokato.pl. Widziałam, że mają tam również inne używane sprzęty sportowe ;) Polecam więc się rozejrzeć ;)
AlinaP

Re: dobry sklep sportowy

Post autor: AlinaP »

Nigdy nie byłam wielką fanką sportu, ale w końcu postanowaiłam zrobić coś ze sobą i zacząć ćwiczyć. W ubiegłym roku odkryłam nordic walking, a teraz w zimie zorganizowałam sobie w domu mini siłownię. Nie chciałam inwestować wielkich pieniędzy bo to dopiero moje początki, ale trochę sprzętu i rzeczy musiałam kupić. W necie znalazłam sklep Pesport, w którym generalnie kupiłam wszysto co mi było potrzebne. Mają spory wybór, cenowo też bardzo ok. Super sprawa z przesyłką bo już na drugi dzień paczka z zakupami była już u mnie w domu
ODPOWIEDZ