Dobry krem pod oczy - Izoze

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Mączka

Dobry krem pod oczy - Izoze

Post autor: Mączka »

Znalazłam ostatnio taki krem jak w tytule, głównie miałby on mi służyć pod oczy. Nigdy w sumie nie miałam czegoś typowo pod oczy do smarowania. Zawsze pielęgnowałam to miejsce tym samym co resztę twarzy, ale chciałam spróbować to zmienić. Nie mam jednak wiedzy, co warto kupić, ale sporo fajnych opini miał Izoze. Korzystał ktoś może?
Natałia

Re: Dobry krem pod oczy - Izoze

Post autor: Natałia »

Ja nie miałam, ale z tego co kojarzę widziałam to u siostry. Ona też miała duży problem z cieniami, ale tak jak teraz patrzę jak nie ma makijażu to wygląda to zdecydowanie lepiej. Nie jest to na pewno najlepsza opinia, bo nie wiem czy czegoś jeszcze może nie robiła, ale coś mi się obiło o uszy jeśli chodzi o to Izoze
Argętka

Re: Dobry krem pod oczy - Izoze

Post autor: Argętka »

To źle że nie miałaś nic pod oczy, bo ta skóra jednak potrzebuje innych wartości niż reszta twarzy. Ja tego kremu nie miałam, nawet powiem Ci szczerze nigdy nie słyszałam o nim, ale jak przyjrzałam się nieco bliżej to wygląda fajnie. Ma dużo olejków, ekstraktów. Mi się spodobał olej z ogórka, opuncji i skalwan, jak poczytałam to ciekawe właściwości ma. Na pewno w najbliższym czasie sobie to przetestuję
Miódka

Re: Dobry krem pod oczy - Izoze

Post autor: Miódka »

Co do cieni to wam powiem, ze to różnie bywa. Jak są jakieś ogromne to samym kremem możemy nie zdziałać odpowiednio dużo. Ale tak jak koleżanka wcześniej wspomniała o tych olejach i ekstraktach. Głównie masz tam olej z ogórka, kofeinę, olej z kawy i to są między innymi składniki, które działają na cienie, przebarwienia, naczynka. Jak na moje można spróbować, bo krem wydaje się dobry
morzeł32

Re: Dobry krem pod oczy - Izoze

Post autor: morzeł32 »

Najważniejsze dla chorego na egzeme albo łuszczyce jest łagodzenie objawów takich jak zaczerwienienie skóry albo sucha skóra zapraszam do sklepu z naturalnymi kosmetykami Sól z Morza Martwego . Bardzo podoba się mi ich sklep bo znajdę tam zawsze wsyzstko czego szukam, po szampony i ampułki do odżywiania włosów. Są tam pordukty do pielęgnacji całego ciała. Jest to bardzo profesjonalny sklep.
ODPOWIEDZ