Dieta na zaparcia wystarczy?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
gośka

Dieta na zaparcia wystarczy?

Post autor: gośka »

Macie pomysł na to jak walczyć z zaparciami? Mam wrażenie że wszystkiego już próbowałam i nic mi nie pomaga :( .Może macie jakieś własne sposoby albo zalecenia dietetyczne czy sprawdzone leki? Będę wdzięczna jak podpowiecie jak się mogę pozbyć tego problemu albo jak Wy sobie z tym poradziliście

bańki mydlane kraków
Aśka66

Re: Dieta na zaparcia wystarczy?

Post autor: Aśka66 »

U mnie natomiast bardzo fajnie sprawdza się Catering dietetyczny Warszawa od SportFoodBox tym bardziej, że teraz korzystam sobie z diety Classic Fit. Ze względu na dużą wygodę funkcjonowania, dobre samopoczucie i jednocześnie wygodę kiedy nie trzeba robić zakupów, gotować i liczyć wszystkiego. Dwa miesiące to już -6kg!
Awatar użytkownika
pralina
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:53

Re: Dieta na zaparcia wystarczy?

Post autor: pralina »

Czasem właśnie dieta nie wystarczy bo ja z reguły się zdrowo odżywiam, jem dużo warzyw i owoców, piję wodę jak należy minimum 2l i czasem i tak zdarzają się zaparcia. Mi pomaga xenna extra comfort więc myślę że powinnaś mieć ją w razie czego pod ręką
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 193
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Dieta na zaparcia wystarczy?

Post autor: krakowska »

Chyba się z tym zgodzę bo też zmieniłam dietę i niewiele to pomogło ale przecież zawsze można się wesprzeć odpowiednim probiotykiem, wiem że proctolact czyli probiotyk proktologiczny pomaga także przywrócić normalne wypróżnianie dzięki inulinie w składzie
fanlechbiznesń

Re: Dieta na zaparcia wystarczy?

Post autor: fanlechbiznesń »

Często dieta nie wystarczy i potrzebne jest coś jeszcze, bardzo skutecznym rozwiązaniem jest Goko. Można powiedzieć że to prawdziwa magia, sekret to odpowiednia budowa urządzenia, które zapewni odpowiednie ułożenie naszego ciała, to ułatwienie dla organizmu w pozbyciu się zaparć. Jest w 100% bezpieczne, nadaje się do korzystania przez praktycznie cały przekrój wiekowy.
AlinaP

Re: Dieta na zaparcia wystarczy?

Post autor: AlinaP »

w moim przypadku okazało się, że dieta to jednak nie wszytsko i nie zawsze wystarcza do tego, żerby organizm prawidłowo funkcjonował. Pomimo tego, że jadłam zdrowo - sporo warzyw i owoców, piłam wodę i soki, sporo się ruszałam to i tak pojawiały się zaparcia. Wiem teraz, że były one spowodowane stresem, ale nie mogłam sobie z nimi poradzić.
Chciałam kupić czopki glicerynowe, ale farmaceutka w aptece poleciła mi czopki evaqu. Kupiłam i to być bardzo dobry wybór. Pomogły mi bardzo. Działają szybko bo już do 15 minut po aplikacji konieczna jest wizyta w toalecie. Regulują wypróżnianie
jolantaP

Re: Dieta na zaparcia wystarczy?

Post autor: jolantaP »

no właśnie tak ja piszą inni powyżej - zdarza się tak, że zdrowa dieta nie wystarczy i zaparcia się pojawiają. Moja córka miała problem z zaparciami. Nigdy z kupą nie nyło jakoś bardzo super, ale problem stał się duzy gdy poszła do szkoły. Nie chciała załatwiać się w szkolenej toalecie i trzymała wszystko.
Jeśli chodzi o dietę to zawsze była zdrowa. Dużą uwagę przywiązuję do jedzenia warzyw i owoców, woda czy sok do picia. Okazało się, że pomimo diety zaparcia są.
Kupiłam jej wtedy czopki musujące w wersji dla dzieci i dopiero one pomogły w 100%. Są łatwie w aplikowaniu, bezpieczne i dobrze działają.
ODPOWIEDZ