Czyszczenie dachu

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
dźadyga

Czyszczenie dachu

Post autor: dźadyga »

Zielony nalot, porosty, mchy, różne wykwity- wszystko to wpływa na to w jakim stanie jest pokrycie dachowe danej nieruchomości. Poza samymi kwestiami estetycznymi wpływają one również na jego żywotność oraz czas przez jaki będzie w dobrym stanie i przydatny do dalszego użytkowania. Pracą okresowo potrzebną do wykonania aby jego stan był zadowalający jak najdłużej jest czyszczenie dachu. Jeżeli poprawnie wykonane to może zapewnić przedłużenie przydatności powierzchni do dalszego użytku na długi czas. Poza samą pracą konserwacyjną jaką jest czyszczenie dobrze jest także rozważyć impregnację. Proces ten dodatkowo zabezpieczy dach przed zbyt szybkim pojawieniem sie niechcianych "gości".
Awatar użytkownika
marsjanka
Posty: 95
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:31

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: marsjanka »

u nas w domu maz swietnie ogarnia takie rzeczy, dlatego mozemy zaoszczedzic na zatrudnianiu firmy :) zamowil sobie w tym roku profesjonalna myjke cisnieniowa na myjki.com i dzieki niej ogarnia wlasnie dach, czysci koste brukowa, super sprawa
grześ77

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: grześ77 »

mycie dachu w domu jednorodzinnym to jedno ale czasem problem pojawia się gdy trzeba wyczyścić takie pokrycia dachowe w budynkach przemysłowych. Wówczas warto skorzystać z profesjonalnej pomocy firm takich jak https://makowskimis.eu/. Mają duże doświadczenie w branży, dysponują odpowiednimi środkami czy sprzętem ( pojazd typu vacu-press). Umiarkowane ceny, terminowa realizacja zleceń.
ODPOWIEDZ