Gabinet rehabilitacyjny

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
senpai
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2019, 17:56

Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: senpai »

Waszym zdaniem to dobry pomysl na biznes? Prosze o jakies szczegoly o zakupie sprzetu w razie czego. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Koliber
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:12

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: Koliber »

Czy to jest trafny pomysl czy nie to ciezko odpowiedziec tak na odleglosc. Ciezko bedzie takze na wyczucie powiedziec jak wyglada sytuacja na lokalnym rynku w ktorym chcesz wystartowac ze swoim pomyslem. Dobrze jest zlecic jakiejs firmie analitycznej badanie na podstawie ktorego bedziesz wiedzial na czym tak wlasciwie stoisz. Bez duzego zapotrzebowania na takie uslugi nie ma sensu inwestowac wiekszych pieniedzy. Warto jednak zwrocic uwage, ze ludzi z kazdym rokiem przybywa wiec potencjalnych pacjetow rowniez. Zazwyczaj szukaja oni opinii na temat gabinetow rehabilitacyjnych w sieci dlatego nasza renoma powinna byc dla nas podstawa. Co w takim razie sklada sie na nia mozesz zapytac? Przede wszystkim mila obsluga, specjalisci z powolania oraz odpwoiedni sprzet. Wlasnie na ten ostatni element ludzie zwracaja najwiecej uwagi, jesli chodzi o swiatlolecznictwo to najpopularniejsza jest lampa sollux - https://sklep.astar.pl/aparaty-do-swiat ... ictwa.html Dzieje sie tak z prostego powodu, jest bardzo skutecznym rozwiazaniem. Samo swiatlolecznictwo ma swoje korzenie siegajace bardzo dawnych czasow.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 440
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: Neya »

Dlaczego nie? Tylko trzeba wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.
Błażej

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: Błażej »

Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł. W dzisiejszych czasach sporo osób korzysta z usług rehabilitacyjnych. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę sklepu medycznego https://med-sport.com.pl/product-catego ... omocniczy/. Ja kupiłem tam poduszki ortopedyczne, kule inwalidzkie oraz rękawy do regeneracji Normatec. Wszystkie elementy wyposażenia posiadają dobrą jakość oraz wysoką trwałość.
Awatar użytkownika
Violka
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 7:45

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: Violka »

Jeśli masz taką możliwość, to zdecydowanie warto otworzyć własny gabinet rehabilitacyjny. Prowadząc go, warto być otwartym na nowoczesne rozwiązania, które znacznie ułatwią Ci jego prowadzenie. Na pewno program do obsługi gabinetu lekarskiego będzie dobrym wyborem.
rótynowy

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: rótynowy »

Miej na uwadze, iż w przypadku takiego gabinetu najważniejsze jest przede wszystkim zatroszczenie się o porządne meble, często medyczne lub laboratoryjne. Sami jesteśmy świeżo po zawiązaniu współpracy z firmą POLON LABOR , która to pomogła nam przy wybraniu właściwych surowców pod stworzenie mebli, następnie zajęli się ich opracowaniem. A do tego moglismy liczyc na pomoc przy aranzacji pomieszczenia gabinetu!
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: monka »

Własny gabinet rehabilitacyjny prowadzę już trzy lata, ale im dłużej go prowadzę, tym mniej podoba mi się wypełnianie wszelkich formalności. W moim przypadku elektroniczna dokumentacja medyczna program byłoby najlepszym rozwiązaniem. Dzięki niemu tego typu zajęcie szło by mi znacznie szybciej.
Daniel4321

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: Daniel4321 »

Z kolei do naszego gabinetu należało zamówić wysokiej jakości osłony RTG. Te z oferty http://kmk.szczecin.pl/ zapewnily mi fantastyczna jakosc co tylko sprostalo moim wymaganiom. Do tego doszly wysokiej jakosci parawany, takze pilnie skup sie na tej ofercie bo faktycznie jest na czym. I nie ukrywam, to jest dokladnie to czego szukalismy przez ten czas. Takze zwroc na to uwage bo jest na co. Sprzet ten charakteryzuje sie swietna jakoscia. Takze i oni zainstalowali dla nas aparat rentgenowski.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: felicita6 »

Rozpoczynsz przygodę z własnym gabinetem lekarskim, zatem o wielu rzeczach trzeba pamiętać. Bardzo istotną kwestią jest jego wyposażenie. Jest wiele rzeczy, o których powinno się pamiętać, jedną z nich mogą być podkłady medyczne papierowe https://sklep.gro-tex.com.pl/85-podklady-medyczne Warto sprawdzić ofertę i wybrać niezbędne produkty.
bonieckaa

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: bonieckaa »

No dobrze, wiele chorób można mieć wrodzonych i rehabilitacja oczywiście będzie konieczna, ale czy wiecie także, jak można sobie poradzić w przypadku ucisku na nerwy? Okazuje się, że miewam z tym ogromny problem. Tu https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ ... we-nerwow/ wiem, że dr Matuszewski, który jest pierwszym wyborem osób, które znają trochę świat chirurgi i chcą się kompleksowo wyleczyć.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 255
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Gabinet rehabilitacyjny

Post autor: urbanczyk »

Najlepsza będzie według mnie rehabilitacja łódź prywatnie - szybko, bezpiecznie i skutecznie. Niestety trzeba zdać sobie sprawę z tego, że na wizyty nfz swoje trzeba poczekać...
ODPOWIEDZ