hrsensor.pl opinie

Miejsce na małą autoreklamę - pochwal się swoim biznesem, podziel się z innymi swoją pasją, opowiedz o tym, co robisz i czym zajmuje się Twoja firma.
Awatar użytkownika
Kasia_L
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2019, 13:50

hrsensor.pl opinie

Post autor: Kasia_L »

Hej :-) Gdybyście szukali firmy szkoleniowo-doradczej to serdecznie Wam polecam panią Sylwię Szymańską z hrsensor.pl. Uczestniczyłam w szkoleniu z Kadr i Płac. Super atmosfera, duża dawka wiedzy i zrozumienia problemu. Bardzo Wam polecam szkolenia hrsensor.pl. Może wy też już byliście na takim szkoleniu? Jeśli tak, to przekażcie swoje opinie dalej !
Awatar użytkownika
sara009
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:33

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: sara009 »

Ja również mam podobną opinię na temat hrsensor.pl. Ich szkolenia są naprawdę bardzo profesjonalne i przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Można z nich wyciągnąć wiele przydanej wiedzy, który pomoże w rozwijaniu kariery.
Awatar użytkownika
wera020
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:34

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: wera020 »

Również polecam firmę hrsensor.pl, bo sama brałam udział w ich szkoleniu. Problem jest szczegółowo przedstawiony, a ich specjaliści mają bardzo dużą wiedzę. Mogę mieć tylko dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
kaska512
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:53

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: kaska512 »

Jeśli chodzi o szkolenia czy doradztwo dla firm, to także szczerzę mogę polecić firmę hrsensor.pl. Pełne zaangażowanie i ogromna wiedza przysłużą się każdemu pracownikowi. Dlatego mają bardzo dobre opinie, i w sieci, i wśród firm.
Awatar użytkownika
cecylia273
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:54

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: cecylia273 »

Potwierdzam dobre opinie na temat hrsensor.pl. Firma organizowała kiedyś u nas szkolenie i było bardzo ciekawe i merytoryczne. Atmosfera była miła i nikt z kursantów się nie nudził.
Awatar użytkownika
nela065
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:51

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: nela065 »

Potwierdzam pozytywne opinie na temat hrsensor.pl. Do kursów podchodzą bardzo profesjonalnie i potrafią przekazać swoją wiedzę. Pracownicy mogą poszerzyć swoją wiedzę z wielu dziedzin.
Awatar użytkownika
sylwia096
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:13

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: sylwia096 »

Ja również miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu z Kadr i Płac i bardzo mnie ten temat zainteresował. Szkoleniowcy z hrsensor.pl wiedzą, w jaki sposób prowadzić kursy, żeby mieć uwagę uczestników. Ja oraz uczestnicy szkolenia, w którym brałam udział mieliśmy dobre opinie.
Awatar użytkownika
natasza499
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:58

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: natasza499 »

Potwierdzam dobre opinie na temat firmy szkoleniowej hrsensor.pl. Miałam niedawno okazję brać udział w ich szkoleniu i byłam zaskoczoną ogromem wiedzy, jaki zaproponowali. Bardzo polecam ich szkolenia.
Awatar użytkownika
lucyna499
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 19:05

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: lucyna499 »

Jeśli komuś zależy na tym, żeby pracownicy naprawdę się dokształcili, to polecam hrsensor.pl. Mają ogromną wiedzę na temat szkolenia kryzysowego i potrafią ją przekazać. To jest moja opinia, ale polecam ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
kaja645
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:37

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: kaja645 »

Uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez hrsensor.pl i potwierdzam dobre opinie jakie krążą na temat tych szkoleń wśród uczestników. Bardzo przyjazna atmosfera a do tego masa merytorycznej wiedzy. Pozdrawiam i polecam.

wzrok u dzieci
Awatar użytkownika
Klaudia
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:38

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: Klaudia »

Bardzo miło wspominam współpracę z hrsensor.pl . Pełen profesjonalizm. Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie. Świetna kadra, wiedzą jak "sprzedać" wiedzę. Po takich kursach człowiek po prostu wie, że zdobył nową wiedzę i umiejętności. Ja polecam.
Awatar użytkownika
wioletta534
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:50

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: wioletta534 »

Mogę potwierdzić opinię o hrsensor.pl. Pełny profesjonalizm, świetnie prowadzone szkolenia. Dynamiczne i żywe wykłady, a nie suche odczytywanie faktów z wyświetlanych slajdów. Polecam.
Awatar użytkownika
basia833
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:32

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: basia833 »

Potwierdzam dobre opinie na temat hrsensor.pl. Sama miałam wyjątkową okazję uczestniczyć w ich szkoleniach i naprawdę wiele z nich wyniosłam. Moi współpracownicy mieli podobne zdanie, co ja.
Awatar użytkownika
hela222
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:08

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: hela222 »

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat hrsensor.pl. Wydawać by się mogło, że szkolenia zawodowe mogą być nudne, jednak ci szkoleniowcy potrafią zainteresować tematem. Każdy pracownik administracyjny powinien ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
joanna688
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:50

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: joanna688 »

Potwierdzam pozytywne opinie na temat hrsensor.pl. Ich szkolenia są ciekawe, a szkoleniowcy dokładnie przygotowują się do kursu. Ja po jednym takim szkoleniu jestem bogatsza o cenną wiedzę.
Awatar użytkownika
freja755
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 18:50

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: freja755 »

Śmiało mogę polecić firmę hrsensor.pl i zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami. Szkolenia pracownicze są bardzo ważne, bo wpływają na naszą dalszą karierę, dlatego warto wybrać mądrze. Ja polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
antonia399
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:51

Re: hrsensor.pl opinie

Post autor: antonia399 »

Przeglądałam z ciekawości opinie w internecie o hrsensor.pl. Zaskoczyło mnie to, że większość osób chwali ich sobie. Myślę, że sama powiem szefowi, żeby zorganizował dla nas szkolenie u nich.
ODPOWIEDZ