Zwalczanie szczurów

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
pruso
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 13:27

Zwalczanie szczurów

Post autor: pruso »

Temat trudny bo jednak zwalczanie szczurów nie jest proste. u nas w magazynach kompletnie nie działają żadne trutki na szczury bo jest ich bardzo ale to bardzo dużo i widocznie sa mocne. Zastanawiam się czy nie zamówić takiej usługi jak deratyzacja - jak sądzicie takie coś będzie skuteczne?
Uleńka

Re: Zwalczanie szczurów

Post autor: Uleńka »

Faktycznie. Wszędobylskie szczury potrafią narobić sporo kłopotów. Gdy pojawią się w sklepie, to mogą skutecznie zmniejszyć jego obroty. Mój brat miał podobny problem. Żadne trutki i pułapki nie dawały rady. Dopiero gdy postawił odstraszacz gryzoni https://viano.pl/nasze-urzadzenia/odstraszacz-gryzoni/, to szczury i myszy zaczęły omijać jego sklep. Teraz sam poleca to rozwiązanie innym. Przyznam się, że nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim.
anastazjam

Re: Zwalczanie szczurów

Post autor: anastazjam »

Zgadzam się. Warto zainwestować w usługę, jaką jest deratyzacja. Wrocław to miasto, w którym mam do polecenia Wam sprawdzoną firmę zajmująca się usługami DDD - Nasta F.H.U.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 256
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Zwalczanie szczurów

Post autor: urbanczyk »

Oj, to naprawdę poważna rzecz. Warto aby jak najszybciej zajęli się tym profesjonaliści. Jeżeli o mnie chodzi, to bez chwili zastanowienia mogę wam polecić firmę DDD usługi - zerknijcie na ich stronę www.
ODPOWIEDZ