Wybór okien do domu w Poznaniu?

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
Beriz
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2020, 8:49

Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: Beriz »

Chciałbym zapytać gdzie warto szukać okien do domu? Macie swoje sprawdzone miejsca jak między innymi Firma Domega, mam nadzieję że będziecie mi w stanie skutecznie doradzić!
Awatar użytkownika
FilipMuz
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:39

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: FilipMuz »

W mojej opinii w Poznaniu na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega Poznań w przypadku którego będziecie mogli liczyć zarówno na rzetelne wsparcie obsługi, dobrą jakość i co również ważne dotrzymanie warunków umowy. Okna, jak i drzwi już zamontowane efekt naprawdę pozytywnie zaskakuje.
Awatar użytkownika
Roski
Posty: 24
Rejestracja: 04 maja 2020, 9:34

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: Roski »

W przypadku wyboru firmy do współpracy przy zakupie i montażu okien to polecam zwrócić uwagę na firmę Domega, gdzie będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie i dotrzymanie terminów. Pozdrawiam i dajcie znać jak już będzie po wszystkim!
Awatar użytkownika
Beriz
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2020, 8:49

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: Beriz »

Super bardzo dziękuję za podpowiedzi, właśnie o to mi chodziło. Czekam jeszcze na kilka wiadomości i będę zabierał się już za konkretne sprawdzanie ofert :)
Awatar użytkownika
Marinella
Posty: 19
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:44

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: Marinella »

Dużo jest miejsc w Poznaniu gdzie te okna można kupić. Jutro wybieram się do sklepu Lazur, ostatnio tam byłam to jak chciałam wybrac okna PCV to polecili mi okna firmy Drutex https://www.drutex.pl
Awatar użytkownika
AsiaKK
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:21

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: AsiaKK »

Zgadzam się i jak najbardziej mogę Wam polecić firmę Domega zarówno ze względu na konkurencyjną ofertę, przystępne ceny i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi klienta. U nas całe zamówienie przebiegło pomyślnie, nie było problemów przy montażu oraz bez problemów udało nam się zmieścić w swoim budżecie.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: nina »

dokładnie
Awatar użytkownika
FilipMuz
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:39

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: FilipMuz »

Mamy nadzieję w takim razie, że jak już będzie po wszystkim to zdasz nam relację jak poszedł zakup oraz montaż. Pozdrawiam serdecznie i oby firma Domega spisała się u Was jak najlepiej!
Awatar użytkownika
Roski
Posty: 24
Rejestracja: 04 maja 2020, 9:34

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: Roski »

I jak podjęliście już ostateczną decyzję, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej? Będę wdzięczny za podpowiedzi i mam nadzieje, że będzie to jak najbardziej dobry wybór. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: kermit »

Moja siostra z mężem zamawiała w salonie Domega w Poznaniu na ul. Krauthofera 42. Mówiła mi, że obsługa bardzo miła doradzili fajne wszystko sterylnie. Oni akurat zamawiali w kwietniu kiedy już był u nas koronawirus. Okna już zamontowane bardzo ładnie wyglądają widziałam na zdjęciach niedługo ocenię też na żywo. Producent ten sam co u nas czyli Oknoplast więc myślę, że okna na pewno na lata.
Awatar użytkownika
AsiaKK
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:21

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: AsiaKK »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z opiniami poprzedników i także zdecydowaliśmy się na firmę Domega i okna OknoPlast PCV. Uczciwe podejście do klienta, krótkie terminy realizacji, dobre ceny i też dotrzymanie wszystkich warunków. Okna już zamontowane i efekt końcowy w pełni zadowalający!
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: qermina »

Ja podobnie jak Asia mogę polecić Ci okna z Oknoplast. W salonie Domega mają miła i profesjonalną obsługę ;)
mikił789

Re: Wybór okien do domu w Poznaniu?

Post autor: mikił789 »

Ja zamówiłem bramę i okna w jednej firmie - www.poznanokna.pl. Mogę ich z czystym sumieniem polecić, firma ma faktycznie bardzo dobrze przygotowaną ofertę, wybór profili okiennych bardzo szeroki, różne materiały. Dodatkowo z tego co porównywałem z innymi firmami to w wielu przypadkach też najlepsze ceny. Sorry, poprawka, na wszystko mieli najlepsze ceny poza montażem był nieco droższy, ale podobno nie zawyżają sztucznie ceny okien aby obniżyć cenę montażu.
ODPOWIEDZ