Wózek dla maluszka

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
zośka11

Wózek dla maluszka

Post autor: zośka11 »

Hej ho!
Poszukujemy z mężem wózka dla synka. Co polecacie? Przejrzałam mnóstwo ofert i jak na razie moim faworytem jest firma Riko. Mają piękne wozki! Ktoś z was ma wóżek tej firmy? Jaki model wybraliście? Będę wdzięczna za wszelkie rady.
żółta

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: żółta »

Bierzcie wózek tej marki i nawet się nie zastanawiajcie. Gwarantuję wam, ze będziecie zachwyceni :) My mamy Riko Nano Pro <3
szarówka

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: szarówka »

O tak! Te wózki są po prostu genialne. Niby tanie ale jakosć sztos. U nas padło na model Side i nie zamieniłabym go na nic innego. Szczególnie lubię go za lekkość, zwrotność i duże koła.

romski tabor
kółeczko

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: kółeczko »

Wózki Riko faktycznie są rewelacyjne. U nas był dylemat czy brać Riko Basic Plus czy Sport. Ostatecznie pasło na Basic Sport. Nie żałuję tej decyzji. Wózek odnajduje się w każdym terenie. Bardzo dobrze się go prowadzi a dziecko ma sporo miejsca
liluś

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: liluś »

Wózki Riko to wózki na lata. Na pewno posłużą dziecku od początku do końca. My mamy Riko Nesa od roku i nie mamy zamiaru wymieniać tego wózka. Młoda ma mnostwo miejsca w spacerówce.
Witkiegą64

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: Witkiegą64 »

A jak z pokojem dla maluszka (bo wózek już mam)? Widziałam ładne meble https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-simple, wyglądają na solidne i spełniają standardy bezpieczeństwa. Ale oglądam różne oferty
jaśka

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: jaśka »

Ja mam x-landera a one wręcz słyną z solidności, zwłaszcza ten terenowy x-move, ten wózek wszędzie wjedzie i łatwo podbija pod nawet bardzo wysokie krawężniki a do tego ma duży kosz zakupowy, jak idę do sklepu to całe zakupy łącznie z pampersami tam zmieszczę!
lińka

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: lińka »

Ja jak kupowałam mojemu synkowi wózek, to jeszcze nie bardzo się orientowałam na co postawić, wiec trochę kupiłam w ciemno. Okazało się, że wybrałam Crafta z Coletto, czyli jeden z najlepszych wózków na rynku, sami sobie go zobaczcie: https://www.coletto.pl/produkt/89/craft. To wózek wielofunkcyjny, można z niego zrobić spacerówkę, ma opcję montaży fotelika, jest cudny. Cenę ma atrakcyjna, a jest solidny, wytrzymały, nie trzęsie nim, ma wentylację, jest komfortowy dla dziecka, ale też ja sama uważam, że wygodnie mi się go prowadzi, polecam.
miśka521

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: miśka521 »

Wózki Riko mają to do siebie, że są ładne, praktyczne, solidne i nie drogie. Między innymi dlatego też wybrałam właśnie wózek tej marki. U mnie wybór padł na Riko Nano Pro. Dla mnie to klasa sama w sobie, a najważniejsze jest to, że syn go uwielbia. Polecam.
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 193
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: krakowska »

Zgadzam się, ale ja upatrzyłam sobie bardzo ładny wózek który nie tylko super wygląda ale jest również bardzo funkcjonalny i praktyczny. Tu http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ go bardzo dokładnie opisała blogerka :) Też jest nim zachwycona :)
Awatar użytkownika
Violka
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 7:45

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: Violka »

Z doświadczenia wiem, że nie musisz wydawać fortuny, aby kupić naprawdę dobry, porządny wózek. Ja wydałam nieco ponad 1000 na wózek Riko Basic Sport i zadowala mnie pod każdym względem. Widzę, że moje dziecko też chętnie w nim jeździ, bo zarówno w gondoli jak i spacerówce ma sporo miejsca, więc może liczyć na komfort.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: monka »

Najlepiej wybrać coś z marki Riko - oni mają wózki bardzo wytrzymałe i w dobrych cenach. Sama zdecydowałam się na model Basic Sport, który najbardziej przekonał mnie specyfikacją i wyglądem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do niego, dla mnie jest wręcz idealny, a mamy go już ponad rok.
Awatar użytkownika
pralina
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:53

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: pralina »

Ja mam wózek x-lander i jestem zadowolona z jego wyboru, użytkuję już długi czas i do tej pory ani razu nie zawiódł 😃 😃 Bez problemu mogę znosić i wynosić wózek, mieści się w bagażniku niewielkiego miejskiego samochodu. A w budce jest wentylacja, uszyty jest z tkaniny z filtrami UV i ma dość duży kosz na zakupy 😃
Awatar użytkownika
Lilie_90
Posty: 110
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:03
Kontakt:

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: Lilie_90 »

Świetne akcesoria takie jak plecaki miejskie Poznań można kupować także przez internet. Dla mnie jest to najlepsza opcja, by wyszukiwać takie produkty online i raz dwa mieć je u siebie w domu. Zakupy przez internet teraz stały się bardzo modne i popularne. Kupujecie w sieci?
zsptylmanowa.pl
sótto

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: sótto »

A ja tam uważam, że nie tylko wybór jest ważny, ale także i to, jakie mamy ogólnie możliwości i co się może dziać u nas. Ja wiem, że każdy chce, żeby wózek był ładny, ale na wieś to na przykład mocniejszy się przydaje. Stąd uważam, że takie sklepy jak Colibro https://colibro.eu/ warto sprawdzać.
słowianka

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: słowianka »

Wózek musi być przede wszystkim bezpieczny i wygodny. Ja kierowałam się też ceną, bo miałam mocno ograniczony budżet. Bardzo zadowolona jestem ze swojego wyboru - Riko basic sport. Jak się okazuje nie trzeba wydawać grubych tysięcy aby kupić wózek solidny i nie drogi, a do tego na całe wózkowanie.
pień23

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: pień23 »

Szczególnie przyłóż się do wyboru wózka. Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego dla swojej córki. Ostatecznie mój wybór padł na Riko Basic Sport. Muszę przyznać, że wózek nawet przy tak aktywnej osobie jaką jestem daje radę - jest lekki ma super amortyzację i fajnie się prowadzi.
Olesia52

Re: Wózek dla maluszka

Post autor: Olesia52 »

autor: zośka11 » 03 lis 2020, 18:34
Hej ho!
Poszukujemy z mężem wózka dla synka. Co polecacie? Przejrzałam mnóstwo ofert i jak na razie moim faworytem jest firma Riko. Mają piękne wozki! Ktoś z was ma wóżek tej firmy? Jaki model wybraliście? Będę wdzięczna za wszelkie rady.


To ważne, aby wybrać dobrze, dlatego to dobrze że przejrzałaś tak wiele ofert wózków. Moim zdaniem jednak Cavoe Osis jest najbardziej wart uwagi - wózek przeznaczony do jazdy po mieście o niskiej wadze i zgrabnych rozmiarach - cudo!
ODPOWIEDZ