Teleporady, videoporady i inne takie - korzystacie?

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Żyrardowiak

Teleporady, videoporady i inne takie - korzystacie?

Post autor: Żyrardowiak »

Teleporady, videoporady i inne takie - korzystacie?
Czy moze wolicie jednak pójść do lekarza normalnie i twarzą w twarz?

Jakie w ogóle widzicie plusy leczenia poprzez telefoniczną romozwę czy kosnultację?
Ja mam cały czas co do tego jakieś opory, no sam nie wiem jak to nawet określić, może kwestia tego że mam 50 lat i przyzwyczajenia inne?
Vivaldoś

Re: Teleporady, videoporady i inne takie - korzystacie?

Post autor: Vivaldoś »

Kiedy musze twarzą w twarz to tak, ale przecież nie zawsze jest taka potrzeba.
Czasem potrzebujesz tylko receptę i zwolnienie i wg mnie nie ma sensu wtedy leciec do przychodni jak się ma daleko i odstawac swoje w kolejkach. Albo jak potrzebujesz drugiej konsultacji od innego specjalisty to tak samo, możesz się online umówić np tu
https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja do dowolnego lekarza z kraju z tych co takiego wsparcia udzielają i normalnie myk myk masz załatwione, bez lania do baku i w ogóle.
amebka

Re: Teleporady, videoporady i inne takie - korzystacie?

Post autor: amebka »

ja wole normalne wizyty, klasyczne, a nie jakies teleporady. Kilka tygodni temu bylam u mojej pani ginekolog, mialam robioną cytologie jak co roku, okazało sie, ze mam wirusa hpv.. przestraszylam sie, ale lekarka mnie pocieszyla, zalecila kuracje papilocare i powiedziala, ze mam wrocic za pol roku na ponowne badania

sklep militarny zabrze
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Teleporady, videoporady i inne takie - korzystacie?

Post autor: szogunek »

Szczerze powiedziawszy, to rozważam udział w badaniach klinicznych jako sposób na pomoc w postępie nauk medycznych. Na rynku istnieje kilka firm, które to oferują, a jedną z nich jest http://clinicalbs.com/ . Jeśli jesteś tym zaciekawiony, to warto się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ