Przewożenie dzieci

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Devil93

Przewożenie dzieci

Post autor: Devil93 »

hej, forumowicze. możecie mi powiedzieć, jak dziś przewozicie większe dzieci, tak od 1,40 m w górę? Zastanawiam się nad pasami Smart Kid Belt, ale opinie są różne, dlatego was chcę na ten temat zapytać. Czy macie jakieś w ogóle w tym temacie porozumienie? Jak to załatwić?
zła10

Re: Przewożenie dzieci

Post autor: zła10 »

W Polsce to chyba tylko foteliki, chociaż te pasy są ciekawą alternatywą. Też myślę o zakupie ich, wiesz, tak okazjonalnie. Tym bardziej że czytałam tutaj https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 , że jednak nie do końca dobrze je przetestowano.
zośka

Re: Przewożenie dzieci

Post autor: zośka »

Wiem, o czym mówisz. Raz, że testy ktoś tam z Holandii wykonywał, to jeszcze źle manekina tam przyłączali, czy coś... no, czytałam też. Sama ich nie mam, ale jak dziecko wyrośnie z fotelika do 5 lat, to zamierzam kupić. Wierzę w ich bezpieczeństwo.
Jacuś

Re: Przewożenie dzieci

Post autor: Jacuś »

zośka pisze: ↑25 wrz 2020, 16:45 Wiem, o czym mówisz. Raz, że testy ktoś tam z Holandii wykonywał, to jeszcze źle manekina tam przyłączali, czy coś... no, czytałam też. Sama ich nie mam, ale jak dziecko wyrośnie z fotelika do 5 lat, to zamierzam kupić. Wierzę w ich bezpieczeństwo.
Nawet nie chodzi o to, że źle podłączyli. Tam wszystko było robione po prostu pod tezę, że Smart Kid Belt ma źle wypaść. Był inny manekin do testu fotelika (lżejszy) i inny, cięższy dla SKB. A jak cięższy to z fizyki wynika, że działają zupełnie inne siły. Do tego na jednym ze zdjęć widać, że manekin nie był przypięty zgodnie z instrukcją. Nad barkiem była za duża przestrzeń. Cały test nie ma najmniejszego sensu.
krzyś

Re: Przewożenie dzieci

Post autor: krzyś »

zanim kupilem pasy smart kid belt dla dziecka, to wiele czytalem, szukalem u zrodla, ogladalem testy. nie przewozilbym dziecka w czyms watpliwym
ODPOWIEDZ