Praca magisterska o alkoholizmie

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 17
Rejestracja: 08 sty 2019, 8:19

Praca magisterska o alkoholizmie

Post autor: Linda »

Pisze pracę magisterską o alkoholizmie w rodzinie. Czy polecicie mi jakieś miejsca, w których mogłabym pomóc jako wolontariusz i przelać swoją wiedzę na papier?
Awatar użytkownika
Boski
Posty: 10
Rejestracja: 05 lut 2019, 19:40

Re: Praca magisterska o alkoholizmie

Post autor: Boski »

Podziwiam za poświęcenie sprawie. Nie wiem, czy jest możliwość zatrudnienia się jako wolontariusz w ośrodkach niosących pomoc osobom uzależnionym, ale spróbuj wyszukać kilka lokalizacji za pośrednictwem Rankingu ośrodków terapii. Strona kompleksowo podchodzi do problemów uzależniania, a dzięki narzędziom wyszukiwania, odnajdziesz ośrodek w swojej okolicy.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Praca magisterska o alkoholizmie

Post autor: Kimin »

Najlepiej z takim problemem iść na terapię. ja wiem bo w rodzinie miałem alkoholika, albo raczej mam bo alkoholikiem się jest na zawsze. Ale był na terapii w ośrodku Tratwa w Wiśle i na szczęscie od dość długiego czasu już nie pije
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Praca magisterska o alkoholizmie

Post autor: general »

Jeśli interesuje cie temat uzależnień to tutaj https://nazdrowo.pl/porady/a1581-dopala ... aleznienia znajdziesz sporo informacji odnośnie uzależnienia od dopalaczy. Jest ono dość podobne do alkoholizmu więc myślę, że przy da się do pracy magisterskiej
ODPOWIEDZ