Ortodonta i aparat

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:51

Ortodonta i aparat

Post autor: olusia »

Chciałabym założyć sobie aparat lingwalny. Gdzie w Krakowie mogę to zrobić?
Awatar użytkownika
danara
Posty: 79
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:04

Re: Ortodonta i aparat

Post autor: danara »

Moim zdaniem w Krakowie to dobrym ortodontą jest ortolingwa.pl . Osobiście nie musiałam korzystać, ale brat ma od nich założony aparat ortodontyczny od strony języka i już powoli widać różnicę. A samego sprzętu nie możemy dojrzeć na jego zębach, no chyba, że sam nam go pokazuje. Co się baardzo rzadko zdarza ;) .
Awatar użytkownika
rafek34
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43

Re: Ortodonta i aparat

Post autor: rafek34 »

Jak Kraków to słyszałem o skuteczności http://ortodontica.pl . Mają doświadczenie, pomagają profesjonalnie z wadami uzębienia, zakładają aparaty i jest to gabinet przyjazny dzieciom. Jak szukasz dobrego ortodonty to wejdz sobie na stronkę i sprawdz ofertę.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 213
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Ortodonta i aparat

Post autor: bartoszN »

Jak zakładamy aparat to trzeba się liczyć z podrażnieniami w jamie ustnej na początku. To jest jednak ciało obce, nawet jak się uda bardzo dobrze dopasować to może zawadzać. U mnie tak było. bolało ale Octenisept pomagał. Znacznie szybciej się wtedy te zmiany goją. Nawet do gardła można psikać przy zapaleniach.
Awatar użytkownika
barbara87
Posty: 12
Rejestracja: 01 lut 2020, 17:40

Re: Ortodonta i aparat

Post autor: barbara87 »

W Warszawie mogę polecić z czystym sumieniem Rock Your Smile, mają w swojej ofercie aparaty lingwalne. Świetne miejsce, w którym pracują naprawdę kompetentni specjaliści. U mnie efekty są bardzo dobre, niedługo zdejmuję aparat. Moim ortodontą jest dr Gatkowska :)
ewelinać

Re: Ortodonta i aparat

Post autor: ewelinać »

Tego typu aparat możesz założyć w gabinecie Ortolingwa2. Korzystałam z ich usług i jestem zachwycona ich wiedzą i profesjonalizmem. W moim przypadku dobrano aparat nakładkowy, który bardzo sobie chwalę i serdecznie Ci polecam. Podobnie jak lingwalny jest on niewidoczny, a będziesz miała komfort, jakim jest możliwość zdjęcia aparatu w każdej chwili. Nakładki są precyzyjne dobierane, więc nie występuje problemów z podrażnieniami jamy ustnej. Gdybyś potrzebowała więcej informacji, to rzuć okiem na stronę https://ortolingwa2.pl/aparaty-nakladkowe/.
ODPOWIEDZ