Kantor online

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
agentka
Posty: 29
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:42

Kantor online

Post autor: agentka »

Hej, dość często wymieniam pieniądze i zastanawiam się jak to jest z kantorami w internecie. Warto tak wymieniać pieniądze?
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Kantor online

Post autor: fanlechbiznes »

Wg. mnie to przyszłość wymiany walut, to przede wszystkim ogromna wygoda. Nie trzeba szukać kantoru stacjonarnego, często przy granicy czy w obcym mieście. Polecam kantor online - Waluteo, ma bardzo niską różnicę w kursie sprzedaży/kupna waluty. Oferuje również wysokie bezpieczeństwo w przeprowadzeniu transakcji.
Awatar użytkownika
gravity1
Posty: 10
Rejestracja: 13 wrz 2019, 23:06

Re: Kantor online

Post autor: gravity1 »

Mam swoją firmę i dość często muszę wymieniać pieniądze na różne waluty. Dlatego dla mnie najlepszą opcją jest Waluteo i szybka zamiana pieniędzy na walutę, jakiej potrzebuję. Jak tylko potrzebuję wykonać taką transakcję to korzystam z internetowego kantora.
Awatar użytkownika
Kingusia
Posty: 88
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:19

Re: Kantor online

Post autor: Kingusia »

Ja jakoś nie ufam tym wszystkim kantorom w internecie. Uważam, że dużo pewniejsze jest jak już konto walutowe. Gdyby interesowało Was założenie takiego konta to polecam rzucić okiem na ranking: https://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-walutowych .
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Kantor online

Post autor: rudolf »

Ja już od dawna korzystam z kantoru internetowego i jestem przekonany, że jest to bardzo fajny i bezpieczny sposób aby wymieniać walutę. U siebie na stronie internetowej nawet wstawiłem widget z kursami walut który doskonale pokazuje mi na jakiej kwocie danego dnia mamy kupno i sprzedaż danej waluty.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 440
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Kantor online

Post autor: Neya »

Z kantorami trzeba uważać i tyle.
Awatar użytkownika
RobekMi
Posty: 128
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:36

Re: Kantor online

Post autor: RobekMi »

Jak się możesz przekonać wybór kantorów online jest naprawdę szeroki i jednocześnie ciężko od tak podjąć dobrą decyzję odnośnie wyboru. Dlatego ja radziłbym Wam jeszcze sprawdzić podczas poszukiwań dobry kantor internetowy specjalnie stworzonych rankingów z opiniami klientów i dokładnie przedstawiona ofertą. A co również ważne pewnością odnośnie bezpieczeństwa transakcji, bo nie są to żadne firmy tzw. "krzaki".
ODPOWIEDZ