Kancelaria

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
yaragreyjoy
Posty: 402
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:32

Kancelaria

Post autor: yaragreyjoy »

Cześć

Słuchajcie, potrzebuje waszej pomocy. Pilnie muszę się skontaktować z jakimś dobrym adwokatem i licze na wasze wsparcie w tym zakresie. Chciałabym najlepiej współpracować z tą kancelarią : https://jrkancelaria.pl/ ale nie wiem czy mogę jej zaufać. Co o niej sądzicie?
Awatar użytkownika
lolaa
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:46

Re: Kancelaria

Post autor: lolaa »

Myślę, że możesz skontaktować się z Kancelaria Sobczak Maciejewska, uważam, że są godni uwagi. Poziom usługi tej kancelarii oceniam nad wyraz wysoko, wspaniały młody zespół z ogromnym doświadczeniem. Również bardzo chwalę sobie kontakt z panią mecenas, uważam, że jest to kobieta o złotym sercu. Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłam ze swoją sprawą.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Kancelaria

Post autor: Zbyszek92 »

Witam,poszukuje odpowiedniej dla siebie kancelarii prawnej. Mam problem z prawem podatkowym,dlatego zalezy mi na dobrej kancelarii i dobrym prawniku. Co sądzicie o tym https://www.kancelaria-gdynia.eu/ ? Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami.
Awatar użytkownika
sylwia12
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:14

Re: Kancelaria

Post autor: sylwia12 »

Ze swojej strony jeżeli zależy ci na kompleksowej usłudze w zakresie prawa to mogę polecić ci Kancelarie Ożóg Tomczykowski, skromnie mówiąc robią kawał dobrej roboty, świetnie działają oraz znają się na rzeczy. Wielokrotnie mogłam się zwrócić do nich o każdą pomoc.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 440
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Kancelaria

Post autor: Neya »

Kancelarii prawnych jest wiele, na pewno warto najpierw zastanowić się o jaką pomoc chodzi.
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Kancelaria

Post autor: terdan »

Tutaj mogę tylko polecić krakowską kancelarię prosperitas, która od lat specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Jednak nikt tak jak oni potrafią się zająć problemami frankowiczów. Umowę analizują za darmo i jeśli klient jest zdecydowany walczyć o swoje rację poprowadzą sprawę od początku do końca.
Awatar użytkownika
brodka
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:02

Re: Kancelaria

Post autor: brodka »

Również w sprawie odszkodowań warto polegać na kimś kto ma doświadczenie w takich sprawach. A taką kancelarią jest zdecydowanie Eventum z Poznania. Samo to, że od 12 lat specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań, na przykład za zdarzenia drogowe w pojeździe czy na osobie. Mają wiele wygranych spraw. Również takich, gdzie dopiero po ich odwołaniu udało się uzyskać co się należało.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Kancelaria

Post autor: Kimin »

A gdzie konkretnie? W pomorskim to polecam kancelarie https://www.adwokat-weglowski.pl/ - z Panem Weglowskim mialam okazje wspolpracowac przy sprawie spadkowej i udalo sie zakonczyc ja tak jak chcialam
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 219
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Kancelaria

Post autor: Gretta »

Warto oczywiście mieć już swojego sprawdzonego adwokata, ale żeby takiego mieć, to trzeba jakoś go znaleźć. Mi pomógł internet, opinie innych klientów są bardzo pomocne. Zresztą adwokat Agnieszka Bogłowska i jej kancelaria proponuje prowadzenie spraw frankowiczów, co akurat mnie interesowało. Myślę, że szukając adwokata z Warszawy warto spróbować poszukać pomocy w tym właśnie miejscu.
ODPOWIEDZ