Hotel z restauracją Borowina

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
Bogdana1985
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 18:01

Hotel z restauracją Borowina

Post autor: Bogdana1985 »

Co możecie mi powiedzieć na temat hotelu i restauracji Borowina w Konstancinie-Jeziornej? Czy waszym zdaniem zorganizowanie tam przyjęcia komunijnego jest dobrym pomysłem? Wiele osób chwali to miejsce, ale chciałabym poznać szczegóły.
Awatar użytkownika
Pabian_94
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 8:33

Re: Hotel z restauracją Borowina

Post autor: Pabian_94 »

Dla mnie Hotel Borowina to niezwykle klimatyczne miejsce, które przyciąga również fantastycznym położeniem. Zarówno zorganizowanie tam przyjęcia komunijnego, jak i weselnego jest świetnym pomysłem. Obsługa zawsze daje z siebie wszystko, jeśli chodzi o organizację tego typu przedsięwzięć.
koleś

Re: Hotel z restauracją Borowina

Post autor: koleś »

Takie miejsca są świetne, jeśli chodzi o organizację wesela. Ja to wiem, dlatego też przygotowuje przede wszystkim spis gości. Czuję, że nasz zaplanowany ślub konkordatowy w tym roku się odbędzie. Nie pozwolę nikomu na to, żeby nam to niszczył. A wydaje mi się, że część tej całej pandemii jest po prostu zmyślona. Jakoś tak to dziwnie widzę.
oliś

Re: Hotel z restauracją Borowina

Post autor: oliś »

Przyjaciele wpadli na pomysł, aby uświetnić urodziny koleżanki w niezwykły sposób. Postanowili zrobić imprezę w Restauracji Akademia w Warszawie. Często mówiła, że chciałaby przeżyć coś takiego, więc spełnimy jej życzenie. Wybraliśmy miejsce, gdzie podają rarytasy kuchni międzynarodowej oraz wyborne, najlepszej jakości trunki. Sądzę, że taki prezent będzie trafiony w dziesiątkę.
ODPOWIEDZ