Fajnie miejsca w sieci dla fanatyków broni?

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Mikołaj

Fajnie miejsca w sieci dla fanatyków broni?

Post autor: Mikołaj »

Cześć, szukam trochę więcej informacji albo dobrych źródeł gdzie można dostać sprzęt dla osób z branży ochroniarskiej albo strzeleckiej.
Od kilku tyg. bardziej zainteresowałem sie tematem wyposażenia, ze względu na zdanie testów ochroniarskich i w tym momencie wyposażam swój własny domowy asortyment.
Mikołaj

Re: Fajnie miejsca w sieci dla fanatyków broni?

Post autor: Mikołaj »

Mikołaj pisze: ↑23 lut 2021, 10:49 Cześć, szukam trochę więcej informacji albo dobrych źródeł gdzie można dostać sprzęt dla osób z branży ochroniarskiej albo strzeleckiej.
Od kilku tyg. bardziej zainteresowałem sie tematem wyposażenia, ze względu na zdanie testów ochroniarskich i w tym momencie wyposażam swój własny domowy asortyment.
EDIT: temat zamknięty, bo kolega z pracy podrzucił mi namiary na sklep - https://proshop.targetscreators.com/ Świetna oferta dla mojej branży.
Awatar użytkownika
Lerek
Posty: 59
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:10

Re: Fajnie miejsca w sieci dla fanatyków broni?

Post autor: Lerek »

Znaleźć dobry sklep z fajnym sprzętem wcale nie jest tak łatwo. ja sam szukałem sklepu, w którym znajdę monokulary termowizyjne myśliwskie . Często obserwuje z daleka, dlatego właśnie jest mi niezbędny taki profesjonalny sprzęt. Najlepiej, jakby miały naprawde świetne parametry, były dobrze wykonane i trwałe. Tak już mam, że cenię sobie jakość przede wszystkim.
ODPOWIEDZ