Choroby stóp

Siłownia na odstresowanie po pracy? Jaki ekspres do kawy kupić do biura? Wątek lifestylowy.
Awatar użytkownika
ernesta1971
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 15:14

Choroby stóp

Post autor: ernesta1971 »

Podolog czy dermatolog - jak myślicie, który specjalista jest lepszy, jeśli chodzi typowo o choroby stop? Zastanawiam się, czy podolog zajmuje się ogólnie stopami, czy tylko problemami z paznokciami, a jeśli chodzi o pozostałą część, to jednak lepiej pójść do dermatologa, który mógłby się zająć problemem ze stopami (i z paznokciami) komfortowo? Jak myślicie?
ewaroma

Re: Choroby stóp

Post autor: ewaroma »

Mi się wydaje, że podolog zajmuje się nie tylko paznokciami, ale także chorobami stóp. Sprawdź sobie czym jest termin podologia Warszawa i poczytaj czy dane schorzenie dotyczy właśnie tej dziedziny, czy bardziej dermatologii.
michalikg

Re: Choroby stóp

Post autor: michalikg »

Czy podolog zajmuje się także problemami z poceniem się stóp? Nadpotliwość Gdynia to od jakiegoś czasu mój największy problem i szukam sprawdzonych specjalistów, którzy będą w stanie mi pomóc.

rodzaje wyszukiwarek internetowych wikipedia
korneliawiku

Re: Choroby stóp

Post autor: korneliawiku »

Tak, podolog zajmuje się także takimi problemami. Ja ostatnio byłam na zabiegu, jakim jest usuwanie kurzajek Wrocław. Trochę się stresowałam, ale teraz wiem, że nie ma czego :)
matyldawik

Re: Choroby stóp

Post autor: matyldawik »

Podologia Łódź - czyli gabinet podologiczny Podolog Łódź Maja Gortat pomoże Wam z różnymi chorobami stóp. Warto udać się do specjalisty i zacząć odpowiednie leczenie problemów ze stopami.
nuszka

Re: Choroby stóp

Post autor: nuszka »

Pielęgnacja stóp nie jest czymś, co należy lekceważyć. Zaniedbanie stóp może mieć poważne konsekwencje dla ogólnego stanu zdrowia. Zainwestuj w profesjonalne narzędzia podologiczne i kosmetyczne z https://sklep.ileopard.pl/, które pomogą Ci zadbać o stopy. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które pomogą Ci zachować zdrowe stopy.
ODPOWIEDZ