Wózek dziecięcy

Kultura w biznesie.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 164
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Wózek dziecięcy

Post autor: Marko33 »

Podpowiem Wam, że jeśli szukacie dobrego wózka dziecięcego, to powinniście zajrzeć do https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new W ten sposób będziecie mogli znaleźć ciekawe produkty, które mogą być dla Was ogromnym ułatwieniem. Warto się o tym przekonać, by móc jeszcze bardziej uprościć sobie wychowanie maluszka.
Awatar użytkownika
pasta
Posty: 71
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:09

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: pasta »

nawet ciekawy ten wózek
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 45
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:37

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: dorotija »

A kojarzycie markę cavoe? oni mają 2 fajne modele wózkjów, my kupilismy ten nieco wiekszy AXO ( dla dzieci 0-22 kg). To spacerówka, w której siedzisko rozkłada się na płasko, można w miarę potrzeb dokupić dodatkową gondolę, adaptery do fotelików itd. świetna amortyzacja, gumowe mocne koła z całorocznym bieżnikiem. Da radę w każdym terenie :)
Awatar użytkownika
black_cat
Posty: 221
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:42

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: black_cat »

Banaszewska ostatnio jakieś wózki polecała. Jest chyba wpis o tym na jej stronie.
Awatar użytkownika
qinka
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2019, 14:07

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: qinka »

ooo dorotija fajnie, ze jesteś zadowolona. ja akurat chciałam coś typowo miejskiego i kompaktowego i kupiliśmy osis :) idealny, zwinny i kompaktowy, składa się do małych rozmiarów. Super wygląda, jest łatwy w obsłudze, wykonany z dbaloscia o kazdy szczegól :)
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 193
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: krakowska »

Idealnym miejskim kompaktowym wózkiem jest x-lander x-cite a ja mam model troszkę inny, ten http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ który tu blogerka fajnie i szczegółowo opisała. On jest taki troszkę bardziej uniwersalny, zabraliśmy go na górskie wędrówki i też dał radę
Awatar użytkownika
Lilie_90
Posty: 110
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:03
Kontakt:

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Lilie_90 »

Zawsze jak czegoś szukamy to warto spojrzeć na to, co jest w internecie. Także tutaj zobacz plecaki vintage. Na pewno tego typu większe i mniejsze plecaczki pozwolą na wygodne podróżowanie czy zrobienie zakupów. Do pracy także można zabierać taki plecaczek.
zsptylmanowa.pl
Luśka136

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Luśka136 »

Najważniejsze jest, aby wózek był bezpieczny dla dziecka, ale też wygodny dla rodzica. Znalezienie czegoś takiego w przyzwoitej cenie to nie łatwe zadanie. Ja z własnego doświadczenia polecam Ci Riko Basic Sport. Spełnia wszystkie wyżej wymienione kryteria i prezentuje się zjawiskowo.
Giguś

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Giguś »

No dobra jak już mowa o wózkach to ja zastanawiam się nad tym czy by nie kupić wózka przez internet. Bo dzięki temu dużo szybciej uda mi się znaleźć dokładnie taki wózek o jaki mi chodzi. I tak też między innymi udało mi się trafić tutaj https://tulisie.pl/kinderkraft na dość ciekawy wybór w wózkach i nie tylko zresztą. Także przy okazji uda mi się kupić kilka innych równie niezbędnych rzeczy dla dziecka.
esperalwrocław

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: esperalwrocław »

Giguś pisze: ↑05 sie 2021, 11:45 No dobra jak już mowa o wózkach to ja zastanawiam się nad tym czy by nie kupić wózka przez internet. Bo dzięki temu dużo szybciej uda mi się znaleźć dokładnie taki wózek o jaki mi chodzi. I tak też między innymi udało mi się trafić tutaj https://tulisie.pl/kinderkraft na dość ciekawy wybór w wózkach i nie tylko zresztą. Także przy okazji uda mi się kupić kilka innych równie niezbędnych rzeczy dla dziecka.
Super, musze spróbowac skoro chwalisz.
-
esperal Wrocław
miśka21

Re: Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Post autor: miśka21 »

dorotija pisze: ↑30 lip 2020, 7:03 A kojarzycie markę cavoe? oni mają 2 fajne modele wózkjów, my kupilismy ten nieco wiekszy AXO ( dla dzieci 0-22 kg). To spacerówka, w której siedzisko rozkłada się na płasko, można w miarę potrzeb dokupić dodatkową gondolę, adaptery do fotelików itd. świetna amortyzacja, gumowe mocne koła z całorocznym bieżnikiem. Da radę w każdym terenie :)
Ciekawy wątek, przyłączam się do dyskusji.
-
aborcja Czechy - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w ważnych kwestiach związanych z samym zabiegiem usunięcia ciąży w Czechach. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z polski jest bezpłatna.
ODPOWIEDZ