Proukcja filmu reklamowego - jaka firma będzie odpowiednia?

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
kariś

Proukcja filmu reklamowego - jaka firma będzie odpowiednia?

Post autor: kariś »

Macie namiary na jakiś specjalistów i przede wszystkim profesjonalistów, którzy zajmują się produkcją filmów reklamowych? Zależy mi na osobach/firmie, która ma w tym temacie konkretne doświadczenie. Dodam, że konkretnie chodzi mi o film, który przyciągnie uwagę klientów.
błażej

Re: Proukcja filmu reklamowego - jaka firma będzie odpowiednia?

Post autor: błażej »

Akurat mam trochę wiedzy w tym temacie, bo firma, w której pracuję korzystała z takich usług i z tego, co mi wiadomo, to wybrali https://lightcraft.pl/ , ponieważ u nich był bardzo duży sukces poprzednich realizacji dla wielu różnych klientów. Dobra jakość usług, no i zaangażowanie profesjonalistów sprawiły, że wszystko wyszło świetnie!
lubięto

Re: Proukcja filmu reklamowego - jaka firma będzie odpowiednia?

Post autor: lubięto »

A czy orientujesz się może, czy ta firma zajmuje się również tworzeniem całych spotów reklamowych? Można gdzieś zobaczyć jakieś informacje, dokładne ich projekty? Bo również mnie to zainteresowało.
królmaciuś

Re: Proukcja filmu reklamowego - jaka firma będzie odpowiednia?

Post autor: królmaciuś »

Tak, firma LIGHTCRAFT zajmuje się również stworzeniem całych reklam, jak i filmów, jeśli takowe Cię zainteresują. Mają wykonanych mnóstwo różnych projektów dla klientów krajowych i zagranicznych. Najlepsze ich spoty reklamowe możesz sprawdzić na podanej wyżej stronie. Tam też możesz znaleźć kontakt do nich.
ODPOWIEDZ