Liceum

Zastanawiasz się, jak i w co inwestować? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Liceum

Post autor: ABC »

Jak zaczyna się chodzić do nowej szkoły to warto trochę się przygotować i zorientować jakie zachowania będa odpowiednie i co wypada robić a co nie. Czytałąm tutaj https://liceapolskie.pl/ kilka fajnych tekstów o polskich liceach. Moze wam też się przyda.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:36

Re: Liceum

Post autor: Dariusz »

W stolicy gdyby ktoś z Was szukał liceum to polecam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Mają tam dwa profile klas - ogólne i dwujęzyczne. W dzisiejszych czasach znajomość języków jest kluczową sprawą, więc myślę, że warto wybierać takie szkoły, gdzie można uczyć się języka w szkołach, a nie na jakiś dodatkowych płatnych kursach.
batłomiej45

Re: Liceum

Post autor: batłomiej45 »

Dariusz pisze: 30 mar 2020, 20:48 W stolicy gdyby ktoś z Was szukał liceum to polecam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Mają tam dwa profile klas - ogólne i dwujęzyczne. W dzisiejszych czasach znajomość języków jest kluczową sprawą, więc myślę, że warto wybierać takie szkoły, gdzie można uczyć się języka w szkołach, a nie na jakiś dodatkowych płatnych kursach.
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to jedna z najlepszych szkół o których ja również słyszałem. Znajdziemy tam ogromny wybór zajęć pozalekcyjnych, wysoki poziom nauki oraz sporo elementów dwujęzycznych, można potraktować to jako doskonałą inwestycję w przyszłość dziecka.
ODPOWIEDZ