Zdjęcia na stronę firmową

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
doris33
Posty: 66
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:06

Zdjęcia na stronę firmową

Post autor: doris33 »

Niedługo planuję zrobić sesję biznesową dla pracowników mojej firmy, bo przebudowujemy stronę. Chcę, żeby zdjęcia wyglądały profesjonalnie i zachęcały klientów do kontaktu z nami. Myślałam o studio fotograficznym https://www.justart-studio.com/. Mają młody, ale doświadczony zespół. Co sądzicie o tym wyborze? Czy warto postarać się o takie profesjonalne zdjęcia?
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 89
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:18

Re: Zdjęcia na stronę firmową

Post autor: Koralik »

Wiesz, ile zapłacicie za takie studio fotograficzne? Teraz to się robi wszystko dobrej jakości, ale tanim kosztem. Ja na przykład wpadłam na pomysł, żeby z firmowej imprezy zrobić zdjęcia smartfonem. W końcu aparat w nim posiada bardzo dobre parametry. Do niego jeszcze ściągnę presety z Instafota i będzie można edytować na różne ciekawe sposoby. Jeśli trzeba będzie wydrukować, to również nie będzie z tym problemu.
Awatar użytkownika
szklankawody
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2019, 16:24

Re: Zdjęcia na stronę firmową

Post autor: szklankawody »

Pomysl fajny ale nie tani.. Nie lepiej wynajac fotografa ktory przyjdzie do firmy i tam zrobi kazdemu zdjecie? My tak robilismy bo firmy fotograficzne duzo sobie liczyly.

A tak z innej beczki gdzie macie domene? My zmienilismy z darmowej na nazwe i tutaj wszystko smiga jak nalezy. Rozne opinie slyszalam o niej ale ja jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ