Zatwardzenie i hemoroidy

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
kaśka

Zatwardzenie i hemoroidy

Post autor: kaśka »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
żyłka

Re: Zatwardzenie i hemoroidy

Post autor: żyłka »

W sumie wszystko może mieć wpływ na regularność wypróżnień, poza tym dobrze jest też stosować probiotyki, bo ja wiem jak było w moim przypadku. Miałam problem z zaparciami aż dostałam hemoroidów, teraz biorę probiotyk proctolact i moge powiedzieć że bardzo sie poprawiło
miśka

Re: Zatwardzenie i hemoroidy

Post autor: miśka »

żyłka pisze: ↑26 sie 2021, 15:40 W sumie wszystko może mieć wpływ na regularność wypróżnień, poza tym dobrze jest też stosować probiotyki, bo ja wiem jak było w moim przypadku. Miałam problem z zaparciami aż dostałam hemoroidów, teraz biorę probiotyk proctolact i moge powiedzieć że bardzo sie poprawiło
Ja często stosuje sobie Narimax, co jakiś czas bo zdarza się że mam problemy jelitowe, i też właśnie twierdzę że każdy powinien sobie chociaż profilaktycznie brać coś takiego :)

la sposa łomża
ODPOWIEDZ