Smart Kid Belt

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
rafcio
Posty: 107
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Smart Kid Belt

Post autor: rafcio »

Szukając alternatywy dla fotelików dziecięcych znalazłem takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Idealnie się sprawdzą na co dzień a kosztują niewiele w przeciwieństwie do fotelików. Dzięki nim pozbędziesz się fotelików z auta i zyskasz wiele miejsca ale dzieci nadal będą bezpieczne podczas jazdy.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Kimin »

Jak jest większe dziecko to zamiast kupować nowy fotelik większy można pomyśleć o tych pasach Smart Kid Belt. Czytałam sporo na ich temat i przyznam, że sprawdzają się rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
Marinella
Posty: 19
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:44

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Marinella »

U mnie jak najbardziej się sprawdzają te pasy. przynajmniej młoda nie podskakuje do sufitu, jak była na podkładce :P A pasy sa i bezpieczne i faktycznie bez problemu moge zabrać trójkę dzieci.
Awatar użytkownika
Malwinka00
Posty: 44
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:41

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Malwinka00 »

Tak to prawda, wybór pasów smart kid belt był najlepszym pomysłem. U mnie sprawdza się od samego początku rewelacyjnie. Jestem zadowolona i nie żałuje zakupu.
Awatar użytkownika
lolaa
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:46

Re: Smart Kid Belt

Post autor: lolaa »

Moje dziecko od kilku miesięcy jeźdźi ze Smart Kid Belt, pozwoliłam na zmiane z podkładki (Nie pełny fotelik) na smart kid belt, ponieważ posiada homologacje, czyli musi byc bezpieczny a zarazem jest duzo wygodniejszy.
Awatar użytkownika
rafakoralowa
Posty: 22
Rejestracja: 04 lis 2019, 12:55

Re: Smart Kid Belt

Post autor: rafakoralowa »

lolaa pisze: ↑30 sty 2020, 13:48 Moje dziecko od kilku miesięcy jeźdźi ze Smart Kid Belt, pozwoliłam na zmiane z podkładki (Nie pełny fotelik) na smart kid belt, ponieważ posiada homologacje, czyli musi byc bezpieczny a zarazem jest duzo wygodniejszy.
dobrze zrobilas. te podkladki nadaja sie co najwyzej do jadalni by dziecko mialo wyzej z krzesla do stolika.. w zaden sposob nie chronia podczas wypadku a pasy SKB juz tak :)
Awatar użytkownika
sylwia12
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:14

Re: Smart Kid Belt

Post autor: sylwia12 »

Widziałam u znajomych jak działają takie pasy smart kid belt, są moim zdaniem fajnym rozwiązaniem. Pasy są łatwe w montażu oraz demontażu. Dziecko jest dobrze zabezpieczone.
żebra

Re: Smart Kid Belt

Post autor: żebra »

sylwia12 pisze: ↑21 lut 2020, 13:16 Widziałam u znajomych jak działają takie pasy smart kid belt, są moim zdaniem fajnym rozwiązaniem. Pasy są łatwe w montażu oraz demontażu. Dziecko jest dobrze zabezpieczone.
zgadzam sie, wygodne i bezpieczne a do tego malo miejsca zajmuja wiec mozna je zabrac wlasciwie w kazda podroz
Kornelia

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Kornelia »

Myślę, że ilu ludzi tyle opinii na temat Smart Kid Belt gdyż to innowacyjne rozwiązanie jak dotąd nieznane nikomu. Jak każda nowość budzi wiele kontrowersji i ma ciężką drogę do przebycia by ludzie uwierzyli w jego działanie. Można o tej wyboistej drodze jaką musi pokonać to urządzenie przeczytać w artykule https://www.pb.pl/globalna-wojna-o-pols ... ek-1110342. Z własnych doświadczeń bardzo sobie chwalę korzystanie z SKB zwłaszcza na wakacjach.
ODPOWIEDZ