Ochrona na osiedle

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Agrypin
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2021, 17:45

Ochrona na osiedle

Post autor: Agrypin »

Cześć. Czy myślicie, że ochrona osiedla mieszkaniowego powinna polegać także na ochronie fizycznej czy wystarczy system alarmowy i monitoring? Z tego, co wiem, różni właściciele decydują się na różne rozwiązania, ale najważniejsze jest oczywiście to, żeby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa mieszkańcom, prawda?
tomaszwęgielski

Re: Ochrona na osiedle

Post autor: tomaszwęgielski »

Po kilku incydentach przy naszym bloku zdecydowaliśmy się razem ze spółdzielnią zamontować monitoring żeby ograniczyć akty wandalizmu. System nadzoru CCTV został zamówiony i zamontowany przez firmę Audioart z Warszawy gdzie zatrudniają fachowców w zakresie tego rodzaju instalacji. Kamery są sprawnę i od czasu ich pojawienia się chuligani już unikają naszego bloku.

callan kraków opinie
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Ochrona na osiedle

Post autor: kapuc »

Sporo tych agencji ochrony powstało w ostatnim czasie, ale powiem szczerze, że najlepszym rozwiązaniem będzie podjęcie współpracy ze sprawdzoną i doświadczoną firmą taką jak OMEGA SECURITY. Wspolpracuję z nimi od przeszło roku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Swietnie się sprawdzają w tym co robią
długosz

Re: Ochrona na osiedle

Post autor: długosz »

Ochrona na osiedlu z pewnością się przyda - zawsze to lepiej jak ktoś czuwa i ma oko na okolice, w której mieszkamy. Ja mogę z doświadczenia podpowiedziec,że bardzo dobrą agencją ochroniarską jest https://gabor-security.pl/oferta/ochrona. Mają świetnych ochroniarzy, którzy rzetelnie i profesjonalnie zajmują się monitorowaniem danego obszaru. Korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona, świetna i bezproblemowa współpraca.
kościk

Re: Ochrona na osiedle

Post autor: kościk »

mieszkam na osiedlu domkow jednorodzinnych, nie mamy monitoringu ani ochrony.. balam sie o dzieci zwlaszcza ze w ostatnim czasie bylo sporo wlaman w okolicy dlatego zalozylismy monitoring, nie przez firme ale prywatnie, gotowy zestaw z lanberga do samodzielnego montazu. to sie sprawdza
ODPOWIEDZ