narzędzia monterskie

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Floriana65
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:10

narzędzia monterskie

Post autor: Floriana65 »

Jakie narzędzia monterskie są potrzebne na samym początku, gdy chce się zacząć pracować jako złota rączka? Wiem, że w każdym wypadku może być to coś innego, ale może ktoś doradzi co jest takie totalnie konieczne, jeśli chodzi o początki pracy. Wiem mniej więc, co może być potrzebne, ale potrzebuję małej podpowiedzi. Dacie radę coś podpowiedzieć? :)
kivi

Re: narzędzia monterskie

Post autor: kivi »

Zawsze potrzebne są narzędzia czy to do pracy zawodowej czy użytku domowego. Na pewno ciekawą ofertę ma polski producent narzędzi mjw więc polecam się z nią zapoznać
amrozka

Re: narzędzia monterskie

Post autor: amrozka »

Każdy, kto pracuje w domu lub ma swój warsztat, powinien mieć wytrzymałe narzędzia. Polski producent narzędzi MJW Tools oferuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach - zdecydowanie warto sprawdzić ich ofertę.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: narzędzia monterskie

Post autor: felicita6 »

W kwestiach wyboru sprzętu, które pomoże nam lepiej wykonać pracę , warto sugerować się najwyższą jakością. W tej branży wszystko zmienia się bardzo szybko, więc ważne jest, aby urządzenie, które wykorzystasz było jak najlepsze. Zachęcam do zapoznania się z propozycją od https://tarnopak.pl/hoboki-metalowe/#s która spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby w tym wypadku. Znajdziesz tam takie produkty jak hoboki.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 440
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: narzędzia monterskie

Post autor: Neya »

Nie znam się na tym temacie za bardzo, ale wiem doskonale, że w internecie można znaleźć informacje na każdy możliwy temat, więc warto poszukać i tyle.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: narzędzia monterskie

Post autor: felicita6 »

Dobre narzędzia takie jak frezy do zdzierania żywic, są często podstawą do działania, a także możliwością do osiągnięcia konkretnych efektów. Zachęcam zatem, aby korzystać z dobrych jakościowo produktów, które przede wszystkim są pewne. Na stronie https://mk-diament.pl/oferta/tarcze-szl ... iamentowe/ trafisz na tego typu propozycje.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:19

Re: narzędzia monterskie

Post autor: Tomek »

Einhell ma 50 narzędzi na jeden typ baterii. Ja kolejny raz przedstawię swoje stanowisko że dla majsterkowicza lepiej mieć więcej tańszych sprzętów (pił ukośnica, szablowa, wyrzynarka, mała kątowka, duża, wkretarka, wiertarka, młotowiertarka) niż jedną wspaniała nie do zajechania wiertarkę. W majsterkowaniu robi się różne rzeczy z różnych dziedzin. Nie robi się przez kilka lat codziennie podobnych czynności. Wiadomo że kupowanie "no name" z gownolitu do którego nikt nie chce się przyznać zakończy się tym że on pewnie padnie po kilkudziesięciu godzinach pracy ale dla majsterkowicza to może być rozłożone na kilka lat. Wszystko zależy od portfela. Ja chciałbym mieć wszystkie narzędzia w jednym kolorze ale one na siebie by niezarobiły. Reasumując polecam do przemyślenia kwestię kupna stosunkowo niedrogiego a dużego zestawu narzędzi.
Same klucze i inne drobniejsze narzędzia takie jak szczypce czy wkrętaki, dobrze jest zamaiwać tutaj https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-r ... oczkowe-2/
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: narzędzia monterskie

Post autor: szogunek »

Jakiś czas temu znajomy powiedział mi, że jeśli chodzi o elektronarzędzia i narzędzia ręczne, robi zakupy w sklepie internetowym msv24.pl. Szczerze mówiąc bardzo spodobała mi się oferta sklepu i planuję coś u nich zamówić. Asortyment w tym sklepie jest dość szeroki, a ceny bardzo dobre, więc chyba warto.
ODPOWIEDZ