lajki na insta

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Witolduś43434

lajki na insta

Post autor: Witolduś43434 »

Hej, nie masz pomysłu jak wybić się na instagramie czy też na facebooku? Ze strony https://fejmowo.pl możecie kupić lajki na takie portale społecznościowe. Według mnie jest to ciekawy sposób na wybicie sie w internecie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 440
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: lajki na insta

Post autor: Neya »

Nie, nie mam pomysłu i go nie szukam. Ten świat jest teraz straszny, że o wartości człowieka mają świadczyć lajki pod postami i zdjęciami, jakby od tego zależało życie. Niestety media społecznościowe działają niszcząco i już wielu się o tym niestety przekonało boleśnie.
Oliwień

Re: lajki na insta

Post autor: Oliwień »

Neya pisze: ↑19 lut 2021, 7:56 Nie, nie mam pomysłu i go nie szukam. Ten świat jest teraz straszny, że o wartości człowieka mają świadczyć lajki pod postami i zdjęciami, jakby od tego zależało życie. Niestety media społecznościowe działają niszcząco i już wielu się o tym niestety przekonało boleśnie.
Masz racje przez nie każdy żyje w bańce wykreowanej przez algorytm. To już przestało świadczyć o człowieku. Teraz zwyczajnie od tego zaelźy czy ktoś dowie się o tym co masz do powiedzenia czy nie. Nie masz lajkw algorytm uważa ze jesteś nudny i nikt się tym nie zainteresuje. I popatrz post nie trafi do ludzi wiec tym masz informacje kurde ale jestem nudny nikt nawet nie klikną. Serio jak można prezdenta USA wygumkować ze świata Internetu to dlaczego mamy się dziać że każdy panicznie zaczyna się bać ewaporacji z Roku 1984 Orwella. Media mówią nie prowadzisz funpage niema cię. Wiec nie dziw się dlaczego te "lajki"są aż tak ważne
ODPOWIEDZ