Hosting www

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
partyzantos
Posty: 72
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:49

Hosting www

Post autor: partyzantos »

Wiecie może, gdzie kupię tani hosting www? Również pod projekty niekomercyjne, dlatego wszystko niskobudżetowe. Z ofert, które znalazłem znowu wygrywa SDC ze swoją ofertą https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www. Dobre warunki oferują i chyba tutaj zostaną wybrani.
Awatar użytkownika
semek
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:00

Re: Hosting www

Post autor: semek »

Na spokojnie odpalcie Firehost, tzn. darmowy test. Wrzućcie jakieś strony, całość powinna działać pierwsza klasa.
Mam tam sporo stronek. Może nie są to jakieś wypasione portale, ale działają naprawdę w porządku.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Hosting www

Post autor: Kimin »

A zobacz sobie na oferte nazwa.pl - my u nich mamy od dluzszego czasu i naprawde sie oplaca :) stabilnie i duza pojemnosc
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Posty: 10
Rejestracja: 08 sie 2019, 17:08

Re: Hosting www

Post autor: Klaudiusz »

OVH
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:07

Re: Hosting www

Post autor: nosleep »

Nazwa - droga.
OVH - ma problemy ze stabilnoscia - czesto sa tam kilkunastominutowe awarie poczty.

Za to ciekawa oferte ma teraz firma NSIX - to polska firma, ktore swoje centrum ma w Nowym Sączu. Fajne jest to, ze maja wysoka skalowalnosc maszyn - mozna wiec je dostosowac do swoich potrzeb, dzieki czemu mozna wybrac najlepsza opcje (co jest wazne takze finansowo).
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Re: Hosting www

Post autor: ABC »

Ofert na hosting , na rynku jest teraz sporo dlatego cieżko nam sie zdecydowac. Jeżeli dopiero bedziesz zaczynać przygodę ze stronami internetowymi to lepiej wziąc taki hosting https://www.statnet.pl/hosting z prosta obsługą. nauczysz się jak to wszystko działa i łatwo bedziesz prowadził włąsnas tronę czy sklep internetowy
Beast
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:08
Kontakt:

Re: Hosting www

Post autor: Beast »

Dzisiaj jest naprawdę duży wybór jeśli chodzi o firmy zajmujące się hostingiem stron internetowych.
Silver Service - usługi sprzątające Małopolska.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Hosting www

Post autor: Kimin »

no nazwa moze i jest drozsza od innych, ale ja ze wzgledu na jakosc i obsluge klienta serio wole tam doplacic ale miec wszystko pod kontrola i dzialajace
Awatar użytkownika
Koofola
Posty: 80
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:53

Re: Hosting www

Post autor: Koofola »

Akurat co do nazwy to mogę potwierdzić, polska firma i dbają o klienta. Ciągle jakieś unowocześnienia wprowadzają i udogodnienia.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Hosting www

Post autor: monka »

Ja również mam dobre doświadczenia z nazwa.pl bo jestem ich klientem od dwóch lat i chwalę sobie działanie serwera i szybkość odpowiedzi obsługi technicznej w razie problemów. Sami zobaczcie na ich ofertę, nie jest najtańsza ale w pełni profesjonalna.
Awatar użytkownika
Lerek
Posty: 59
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:10

Re: Hosting www

Post autor: Lerek »

widze, ze sporo osob korzysta z nazwy, ja tez jestem z nimi juz ladnych pare lat i bardzo sobie chwale, widac, ze dbaja o klienta
Awatar użytkownika
rafakoralowa
Posty: 22
Rejestracja: 04 lis 2019, 12:55

Re: Hosting www

Post autor: rafakoralowa »

lerek nazwa dba bo jest na rynku od dawna a ma wielka konkurencje, musza pokazac sie z jak najlepszej strony :)
ODPOWIEDZ