Gadżety firmowe

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Wincentyna
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 1:37

Gadżety firmowe

Post autor: Wincentyna »

Cześć forumowicze :)
Powiedzcie mi, czy wręczacie swoim pracownikom jakieś gadżety firmowe? Moim zdaniem to bardzo fajna opcja i ja na przykład zdecydowałam się na smycze z nadrukiem. Wiele osób zamawia też długopisy czy breloczki. Może macie jakieś inne nietypowe propozycje? Jeśli tak to podzielcie się nimi.
Kaśkaa30

Re: Gadżety firmowe

Post autor: Kaśkaa30 »

Świetnie, że trafiłam na ten wątek, ponieważ interesuje mnie firma, która wykonuje nadruk na smyczy. Zależy mi na wysokiej jakości nadruku w dobrej cenie. Do tej pory znalazłam firmę Batkiewicz. Oferta na stronie https://www.topsmycze.com.pl/produkty/smycze-reklamowe
Łucja

Re: Gadżety firmowe

Post autor: Łucja »

To fakt takie gadżety to fajna sprawa. Ja zamawiałam długopisy, smycze, bawełniane torby ze spiroprint.pl . A na początku 2022r pewnie zamówię też kalendarze dla pracowników, żeby mogli wszystko sobie planować wszystkie ważne spotkania itp. Taki kalendarz to przydatna rzecz przynajmniej dla mnie.
Dżasta

Re: Gadżety firmowe

Post autor: Dżasta »

Moja firma miała bardzo fajny pomysł. Zamówiła ramki do samochodów ze swoim logo. Jeśli niewiecie gdzie takie rzeczy produkują to zobaczcie Oferta fimry Unital . Bardzo fajny gadżet który ostał rozdany każdemu z naszych klintw Sama mam też na swoim samochodzie :)

carrefour tarnów autobus
ODPOWIEDZ