Elewacja

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
małwa

Elewacja

Post autor: małwa »

Cześć, mam problem z elewacją ona potrzebuje odnowienia. I nie za bardzo wiem, jak się za to zabrać. Możecie mi coś podpowiedzieć? Jakieś miejsca, gdzie dostanę fachową pomoc? Na razie tutaj https://ropeexpert.pl/malowanie-elewacji/ znalazłam coś, ale nie jestem pewna, czy akurat się sprawdzą. Podpowiecie?
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Elewacja

Post autor: terdan »

Elewacją domu to ja się zajmowałem w ubiegłym roku. Z tym, że oprócz farby to na części ścian mam położone płytki elewacyjne Piano od Jońca. Dzięki temu ściany się nie brudzą i nie trzeba ich będzie często odświeżać. Taka elewacja jest trwała i solidna i jest dodatkową ozdobą domu.
JarekŚ

Re: Elewacja

Post autor: JarekŚ »

Szkoda, że nie napisałaś nic więcej. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.haaksbergen.pl. Dysponują szerokim wyborem pięknych mineralnych płytek klinkierowych w różnych kolorach. Ja zdecydowałem się na nie ponad rok temu. Płytki wyróżniają się wysoką odpornością na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Ich zaletą jest także niska waga oraz niewymagający montaż. Sądzę, że mogą Ci się spodobać.
RŃ56

Re: Elewacja

Post autor: RŃ56 »

Jeśli mamy do wyboru klinkier albo okładzinę elastyczną i mamy jakieś wątpliwości co do jakości, ceny, funkcjonalności, zdecydowanie polecam sobie obejrzeć ten film https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm ... Ceg%C5%82y. Można się przekonać, który materiał w perspektywie czasu będzie dla nas najlepszy .
liluś

Re: Elewacja

Post autor: liluś »

Z pomocą fachowców na pewno uda się odświeżyć elewację czy całkowicie ja położyć jeszcze raz. Podczas takiego remontu można pomyśleć o boniach dekoracyjnych https://decorsystem.pl/bonie-elewacyjne,c207.html W ten sposób udekorujemy narożniki, ale też cały budynek stanie się elegancki.
ODPOWIEDZ