Biznes i rozwój

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Inocenty-71

Biznes i rozwój

Post autor: Inocenty-71 »

Znacie jakieś skuteczne sposoby na rozwój biznesu? Według mnie ciekawą opcją wydają się sesje wizerunkowe Gdańsk. Dodanie kilku profesjonalnych fotografii na firmową stronę WWW z całą pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Co wy na to?
mół

Re: Biznes i rozwój

Post autor: mół »

Rozwój biznesu to jakby nieodłączna jego część. Obecnie konkurencja w każdej branży jest tak duża, że nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Podobnie jest z reklamą, trzeba przecież dbać o swoją widoczność w sieci. W moim przekonaniu Bot do reklamowania Hellobot możne tutaj wiele usprawnić. Warto poczytać sobie na jego temat.
Rozerski

Re: Biznes i rozwój

Post autor: Rozerski »

Zdecydowanie warto zdać się na fachowców w temacie, dlatego ja podpowiem wam firmę, która ma ogromne doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów outsourcingu sił sprzedaży, posiadającą szeroki wybór narzędzi sprzedażowych i marketingowych – Sales Rangers. Oferują m. in. doradców sprzedaży, zespoły hostess i promotorów, opcję tajemniczego klienta, opracowanie i realizację programów lojalnościowych, produkcję POSM czy merchandising. Po konkrety odsyłam was na ich stronę internetową http://salesrangers.pl/#onas ja powiem tyle, że u nas współpraca z nimi doskonale się sprawdza, firma jest mega solidna, kreatywna i dzięki nim nastąpiła zdecydowana poprawa w naszych interesach, idziemy do przodu! :)
ODPOWIEDZ